Luxusní střešní byt s výhledem na Prahu

Střešní byt s terasou a panoramatickým výhledem na Prahu je korunou projektu Viladům Děvín ve vilové čtvrti Prahy 5, v sousedství zelených údolí, nedaleko metra.

Luxusní střešní byt s výhledem na Prahu

Exkluzivní korunou projektu Viladům Děvín je střešní byt s terasou s panoramatickým výhledem na Prahu. Pyšní se velkorysou architekturou, je prosvětlený a nadstandardně vybavený. Jako jediný byt ve 4. NP nabízí majitelům luxus komorního soukromí.

Byt s dispozicí 4+kk a ploše 188,7 m² se nachází ve Viladomě Děvín pod Dívčími hrady ve vilové čtvrti Prahy 5, v sousedství zelených údolí, jen pár minut od stanic Metra B Anděl i Radlická. 

Jeho moderní design a vysoce kvalitní vybavení uspokojí i náročné. SMART ovládání zvyšuje komfort bydlení a snižuje energetickou náročnost. Dům i byt byly navrženy renomovaným studiem architektů Masák & Partnera interiérovými specialistkami ze studia LaDesign. Dominantou bytu jsou velkoformátová okna s výhledem na Prahu nebo na domy vilové čtvrti pod Viladomem Děvín.

Technologie luxusního střešního bytu

Prémiová hliníková okna značky Schüco jsou typická nadčasovým vzhledem, vysokou stabilitou a dlouhou životností. Splňují ty nejvyšší požadavky na kvalitu i komfort a nabízejí celou řadu předností, jako jsou energetická efektivita, vysoká pevnost, lehkost chodu či minimální údržba.

obývací pokoj kopie

Life & style

Novinky ze světa realit