Luxusní střešní byt s výhledem na Prahu

Luxusní střešní byt s výhledem na Prahu

Exkluzivní korunou projektu Viladům Děvín je střešní byt s terasou s panoramatickým výhledem na Prahu. Pyšní se velkorysou architekturou, je prosvětlený a nadstandardně vybavený. Jako jediný byt ve 4. NP nabízí majitelům luxus komorního soukromí. 

 

  

Byt s dispozicí 4+kk a ploše 188,7 m² se nachází ve Viladomě Děvín pod Dívčími hrady ve vilové čtvrti Prahy 5, v sousedství zelených údolí, jen pár minut od stanic Metra B Anděl i Radlická. 

Jeho moderní design a vysoce kvalitní vybavení uspokojí i náročné. SMART ovládání zvyšuje komfort bydlení a snižuje energetickou náročnost. Dům i byt byly navrženy renomovaným studiem architektů Masák & Partnera interiérovými specialistkami ze studia LaDesign. Dominantou bytu jsou velkoformátová okna s výhledem na Prahu nebo na domy vilové čtvrti pod Viladomem Děvín.

Technologie 

Prémiová hliníková okna značky Schüco jsou typická nadčasovým vzhledem, vysokou stabilitou a dlouhou životností. Splňují ty nejvyšší požadavky na kvalitu i komfort a nabízejí celou řadu předností, jako jsou energetická efektivita, vysoká pevnost, lehkost chodu či minimální údržba.

2-obyvaci-pokoj-kopie

Obývací pokoj

 

Byt je vybaven moderním stropním chlazením, které funguje na podobném principu jako v současnosti známější podlahové vytápění. Namísto horké vody ovšem v systému trubek proudí voda o teplotě 16–20 °C, která velmi rovnoměrně ochlazuje, případně vytápí prostor. Značnou výhodou stropního chlazení je fakt, že nedochází k nepříjemnému proudění chladného vzduchu jako u klasické klimatizace. Poskytuje tedy větší komfort a pomáhá předcházet zdravotním problémům spojeným s nepříjemným průvanem. 

Vytápění bytu je centrální plynové – podlahové, koupelny jsou navíc vybaveny topným žebříkem.

Interiéry nesou prvky prvorepublikových vil, jež připomíná masivní dřevěná dvouvrstvá podlaha (skladba stromeček, rustikální design), velkoformátová keramická dlažba desén Perla i koupelny vybavené stylovými obklady a zařizovacími předměty Hansgrohe, Laufen, Kartel, Aura apod.

Jižně orientovaný obývací pokoj je propojen prosklenými stěnami s terasou (29,5 m²) s panoramatickým výhledem na Prahu po celé jeho jižní délce. Okna jsou opatřena žaluziemi. Na obývací pokoj s krbem a posuvnými izolačními skleněnými dveřmi orientovanými na terasu navazuje prostorná kuchyně s jídelnou. 

10-kuchyn

kuchyně s jídelnou

Dále jsou v bytě 3 ložnice s šatnami a dvěma koupelnami. Hlavní ložnice s koupelnou je orientovaná na západ, další dvě ložnice směrem na východ mají k dispozici společnou koupelnu a vedle úložných prostor v pokojích také oddělenou šatnu. Ve vstupní hale bytu jsou další úložné místnosti, samostatná toaleta a technická místnost.

V bytě je kabelová televize i Wi-Fi. Patří k němu zděný sklep a možnost dvou parkovacích stání v 1. PP, do kterého vede autovýtah z ulice. 

Projekt i s aktuálními volnými jednotkami si můžete prohlédnout v naší nabídce nebo na stránkách projektu Viladům Děvín. 

23-viladum-devin

exteriér Viladům Děvín

3-knihovnaobývací pokoj

16-koupelna-s-oknem

koupelna s oknem