MOLO Lipno Resort | PRODEJ ZAHÁJEN

Zahajujeme prodej apartmánů v pětihvězdičkovém projektu MOLO Lipno Resort na Lipně, v srdci Šumavy. Realitní kancelář Luxent je výhradním prodejcem, kontaktujte nás!

MOLO Lipno Resort | PRODEJ ZAHÁJEN

Byl zahájen oficiální prodej apartmánů v unikátním rezidenčním projektu MOLO Lipno Resort. Tento luxusní bytový komplex se soukromou zahradou a molem vzniká v jedné z nejatraktivnějších lokalit obklopené šumavskou přírodou, přímo na břehu Lipna. Projekt i s aktuálními volnými jednotkami si můžete prohlédnout v naší nabídce.

 

VÁŠ DRUHÝ DOMOV

MOLO Lipno Resort klade důraz na kvalitu, luxus a komfort. Stane se tak ideálním místem pro milovníky přírodního bydlení i rekreace, nabízí romantické panoramatické výhledy na hladinu jezera i nedaleké lesy. Pořiďte si druhý domov na břehu Lipna, v místě, které Vám nabídne výjimečnou architekturu a pětihvězdičkový standard v každém detailu. 79 exkluzivních bytů a penthousů s dechberoucími výhledy na jezerní panorama či do zenové zahrady je nabízeno v kvalitě srovnatelné s nejvyššími světovými standardy. 

  molo-lipno-interier

 

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ SLUŽBY

Vedle luxusních apartmánů nabídne komplex i pětihvězdičkový hotel s prémiovým wellness a spa, restaurací s mezinárodní kuchyní, bary, concierge službami a soukromým beach clubem. Rezidenti si budou moci zapůjčit i sportovní vybavení. Mezi hotelem a luxusními byty povede promenáda s obchody a kavárnami, jež bude pokračovat až k cyklostezce. Dominantou celého resortu bude zenová zahrada a ikonické 120 metrů dlouhé dřevěné molo s vyhřívaným bazénem a filtrovanou vodou.

  molo-lipno

 

Luxent je výhradním prodejcem tohoto projektu. Máte-li zájem o další informace či koupi jednoho nebo více apartmánů, kontaktujte, prosím, naši realitní specialistku Ing. Šárku Tichou prostřednictvím e-mailové adresy sarka.ticha@luxent.cz nebo telefonicky na čísle 770 18 00 18 nebo 734 445 445. 

 

Rádi se s vámi setkáme k jednání u 3D modelu projektu, a to buď v naší pražské kanceláři nebo v Hotelu Bellevue v Českém Krumlově.

 

kancelar

Life & style

Novinky ze světa realit