Naše služby

Nabízíme komplexní služby na poli luxusních nemovitostí 
– od poradenství po završení úspěšné realitní transakce

 

Pracujeme profesionálně tak, abychom pro vás uzavřeli vždy dobrý obchod. Neustále se vzděláváme o nových trendech trhu. Poradíme vstřícně, ať jde o prodej domu či bytu nebo jejich pronájem. Věnujeme se nákupu nemovitostí pro naše klienty, obchodu s pozemky, komerčním nemovitostem i investicím do realit. Podpoříme vaše rozhodování dobrým směrem.

Dobrá nemovitost si kupce vždy najde, a my pracujeme na tom, aby to byl ten nejlepší.

 

 

Našim klientům zajišťujeme komplexní servis

– poradenství, marketing nemovitosti

– realitní a právní služby

– investiční a finanční poradenství

– projektové poradenství a podpora

 

 

Vždy na míru zajistíme


– skvělou prezentaci vaší nemovitosti

– komplexní realitní služby pro prodej i pronájem nemovitosti: přípravu bytu či domu, prohlídky vaší nemovitosti, komunikaci s klienty a mediaci všech jednání v pozitivním duchu, smluvní zajištění obchodu, vyřízení souvisejících záležitostí na katastru nemovitostí a po završení obchodu předání či převzetí bytu či domu, přepis energií, jednání se správci

– špičkový právní servis

– vyhledávání vhodné nemovitosti na míru pro vás, případně i s technickou inspekcí – pro rezidenční i komerční nemovitosti

– financování nákupu nemovitosti, získání úvěrů – tím podpoříme šanci na dobrý obchod

– pro jednotlivce i firmy nabízíme relokační služby, včetně stěhování

– investiční poradenství na poli nemovitostí v Praze a po celé ČR i v zahraničí

V rámci naší spolupráce vám dáme vše, co v realitách potřebujete. Spolupracujeme přitom s externími odborníky na různé související služby (architekti, designéři, projektanti, stěhovací služby apod.), abyste měli vše pod jednou střechou.

Naše nabídka

 

 

 

Poradenství na poli luxusních realit a investic do nemovitostí je naším denním chlebem


Vyznáme se v současné situaci na realitním trhu. Pohybujeme se v oblasti jak rezidenčních nemovitostí, tak komerčních realit i investic. Najít to nevýhodnější řešení vyžaduje letité zkušenosti – a ty máme.

 

 

 

Máme řešení, která sledují co nejvyšší výnos z prodeje i užitek z koupě nemovitosti


Jak se pohybují ceny? Je lepší prodávat nemovitost teď, nebo později? Bude výhodnější prodat před rekonstrukcí, anebo nemovitost na prodej nejdříve připravit a kompletně zrekonstruovat? Jak připravit byt na prodej tak, abychom dosáhli nejvyšší ceny? Má smysl do bytu před prodejem investovat? Držet cenu, nebo s ní začít pracovat? Jak vybrat při nákupu nemovitosti lokalitu vzhledem k finančním možnostem? Jak zhodnotit pozemek? Lze zajistit převedení zemědělské půdy na stavební parcelu? Je možné získat územní rozhodnutí a stavební povolení? Tyto a mnoho dalších otázek jsme připraveni s vámi na schůzce probrat a zodpovědět. A jsme připraveni pomoci vám váš záměr také zrealizovat. Zdarma vám připravíme i tržní odhad ceny vaší nemovitosti.

 

 

 

Váš byt, dům, pozemek či komerční nemovitost bude vidět – umíme marketing nemovitostí


Jedním ze základních pilířů obchodního úspěchu realitní kanceláře LUXENT je špičkové know-how v oblasti marketingu a podpory prodeje, hned vedle kvality práce našich specialistů.

Každodenně využíváme účinné marketingové nástroje. Oslovujeme tisíce potencionálních zájemců jak o vaši nemovitost, tak o naše služby. Využíváme všechny realitní servery, sofistikovaně pracujeme s preferencemi a tzv. topováním inzerovaných nemovitostí.

Inzerujeme v odborných realitních časopisech – tištěných i elektronických médiích typu ESTATE, FORBES a další.

Rozesíláme nabídky na cílené seznamy zájemců z naší interní databáze o tisících živých kontaktů. Následujeme trendy na sociálních sítích a v mobilních aplikacích. U všech typů inzerce průběžně vyhodnocujeme účinnost a v závislosti na ní hledáme nejlepší konkrétní řešení pro ten který prodej a pronájem bytu, domu, pozemků – prostě nemovitosti našeho zákazníka.

 

 

 

Neveřejné nabídky prezentujeme v diskrétní sekci našeho webu, přístupné pouze na heslo, které získáte v naší kanceláři


VIP zóna

 

 

 

Komfortní realitní služby zpříjemní tak důležitý životní krok, jakým nákup a prodej bytu či domu určitě je

 


Našim klientům nabízíme individuální pozornost a péči:

– zdarma pro vás připravíme analýzu tržní situace a určíme aktuální cenu vaší nemovitosti

– navrhneme nejvhodnější postup úspěšného prodeje, nákupu či pronájmu nemovitostí rezidenčních i komerčních

– špičkové prezentace na mnoha marketingových mediích vyvolají přirozený zájem potencionálních kupců – nabízíme skvělou komunikaci se všemi zájemci v pozitivním duchu, kompletně se o vás postaráme v průběhu celého procesu, abyste v klidu dospěli k uzavření obchodu

– speciální pozornost věnujeme také investičním záměrům a jejich realizaci

Více o nás

 

 

 

 

Obchodní umění a pozitivní komunikace patří k našim přednostem


Jednáme na vysoké úrovni profesionality, ale i individuálního naladění a dobré vůle zajistit všem zúčastněným spokojenost. Každé nemovitosti se věnuje vždy jeden makléř. Zpracujeme pro vás prezentaci podkladů a informací důležitých pro rozhodování – v oblasti právní, správní, technické apod. Pružně provádíme prohlídky nemovitosti. Sledujeme a vyhodnocujeme zpětnou vazbu, podporujeme rozhodovací proces. Zprůchodňujeme pozitivní vyřešení případných nesrovnalostí, které mohou vyvstat. Jsme k dispozici tak, jak si to obchod žádá – často mimo „hlavní čas“ a nad rámec běžných očekávání.

 

 

 

 

Zprostředkováváme financování nemovitostí – včetně komerčních záměrů


V případě potřeby pomůžeme našim klientům zajistit financování:

– rezidenčních nemovitostí – nákup bytů, exkluzivních domů, pozemků

komerčních nemovitostí a investičních příležitostí

developerských projektů

Spolupracujeme s individuálními investory, se všemi významnými bankami a s profesionálními finančními a hypotečními poradci. Řešíme složitá zadání a nacházíme dobrou cestu. Umíme řešit zakázky i v zahraničí.

Kontaktujte nás

 

 

 

Právní servis u nás najdete kompletní, od úvodní porady po zápis změny vlastníka nemovitosti na katastru


Hladký a bezproblémový průběh právních transakcí je u nákupu, prodeje či pronájmu exkluzivních nemovitostí nedílnou součástí a příjemným završením obchodu.

Připravíme:

– rezervační smlouvu

– smlouvu o budoucí kupní smlouvě

– kupní smlouvu

– smlouvu o advokátní úschově a úschovu finančních prostředků

– dále doplňkové smlouvy typu věcného břemene apod.

– Pro potřeby developerů zajišťujeme i prohlášení vlastníka nebo zakládání SVJ

Právní služby poskytujeme v rámci naší dlouhodobé spolupráce s renomovanou mezinárodní, vysoce pojištěnou advokátní kanceláří – a to pro vás v rámci sjednané provize. Všechna jednání probíhají v kulturním prostředí buď naší kanceláře, nebo kanceláře AK, kde prostě nejde než se dobře dohodnout. I podpis smluv může být velmi příjemný zážitek.

Naše nabídka

 

 

 

Dobrá investice do nemovitostí je zcela běžnou součástí portfolia našich klientů


Vyhledáváme vhodné BYTY A DOMY NA INVESTICI a soustředíme se také na INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI PRO DEVELOPERY a INVESTORY do komerčních nemovitostí a pomáháme vytvořit strategii jejich zhodnocení. Specializujeme se na:

– byty a domy

– pozemky pro bytovou i komerční výstavbu

– činžovní a bytové domy zejména v Praze, včetně historického jádra

– hotely větší i komorní, zejména v Praze

– komerční objekty a další atypické, investičně zajímavé příležitosti

V těsné spolupráci s prodávajícími i kupujícími pomáháme zpracovat analýzu a vyhodnocení ekonomické stránky té které investiční příležitosti na nemovitostním trhu. Pracujeme podle vašeho zadání a přinášíme své letité know-how. Pomáháme zajistit financování. Přijďte se nezávazně a zdarma poradit.

Kontaktujte nás

 

 

 

Na zakázku vyhledáváme luxusní nemovitosti na míru


Tato služba je určena všem, kdo hledají zajímavou, luxusní nebo specifickou nemovitost ke koupi, ale nemají čas denně sledovat nemovitostní trh. Víme, že řada z nich se ve veřejné nabídce ani nevyskytuje. Vaše požadavky diskrétně zpracujeme a nabídneme vám z veřejných i neveřejných nabídek nemovitosti blížící se co nejvíce vašim představám. Přijďte se nezávazně poradit do naší kanceláře.

VIP zóna

 

 

 

Relokační služby jsou součást naší nabídky a jsou poskytovány ve velké šíři


Jednotlivým klientům, rodinám i firmám – všem, kdo se stěhují do České republiky a jejího hlavního města Prahy – nabízíme širokou podporu. Individuálně vyjdeme vstříc vašim požadavkům a ve spolupráci s partnery vám pomůžeme přestěhovat se ze zahraničí hladce a efektivně do nového domova. Tak si můžete naplno vychutnat start a život v krásném městě, jakým Praha bezpochyby je. Nabízíme:

– vyhledání a zprostředkování pronájmu luxusního bytu nebo domu

– zajištění mezinárodního stěhování a pomoc s orientací v novém prostředí

– pomoc s vyhledáním školy/školky

– zajištění zdravotnické péče, pomůžeme s výběrem lékaře

– postaráme se o imigrační servis (víza, pracovní povolení, povolení k pobytu, registrace na cizinecké policii)

– pomůžeme zřídit bankovní účet, pojištění majetku i osob, vybrat dodavatele energií

Concierge

… a další individuální asistence, podle vašich potřeb v novém městě. Doplňkem je naše právní a realitní poradenství, tlumočení nebo překlad dokumentů, registrace vozidel, parkovací karty a další možnosti individuální asistence.

Po konzultaci o vašich potřebách rádi připravíme cenovou kalkulaci a podáme podrobnější informace.

Kontaktujte nás

 

 

 

Relokace firem – díky synergii našich služeb dokážeme efektivně snížit vaše budoucí náklady


 

 

 

Pronájem i prodej komerčních nemovitostí je ve světě realit vyhledávanou komoditou. Ekonomika se progresivně vyvíjí. Nabízíme proto firmám prostor ke změně a růstu. Obracejí se na nás nové i zavedené společnosti, které potřebují koupit či pronajmou komerční prostory odpovídající jejich novým potřebám – větší, či naopak menší.

Disponujeme nabídkou:

– kancelářských budov s veškerým zajištěním potřeb firem (recepce, parkování, úklid atd.)

– individuálních kancelářských prostor

– prostor pro gastronomii

– dalších obchodních prostor – skladů, nemovitostí pro zajištění logistiky apod. 

 

Máme řešení nejrůznějších potřeb pro malé i velké podnikatele a majitele firem. Naši klienti hledají lepší dopravní dostupnost pro své zaměstnance či vhodnější polohu pro své klienty, potřebují více technické podpory ve svém podnikání nebo řeší reprezentativnost svého sídla, případně finanční stránku pronájmu. Jsme si vědomi toho, jak může být celý proces složitý, a proto nabízíme naše know-how a pomáháme řešit celý proces komplexně:

 

– od nájemní smlouvy

– vyjednání dobrých obchodních podmínek

– až po realizaci interiérové přestavby a vybavení prostor.

Naše nabídka