Nejkrásnější interiérové kousky od MissoniHome

Nejkrásnější interiérové kousky od MissoniHome

Kdo by neznal italskou značku Missoni? Charakteristický různobarevný cik cak vzor, který už je jejich zavedenou obchodní známkou, můžete najít nejen v luxusní módě, kterou si oblíbily známé osobnosti jako například Michelle Obama, Alessandra Ambrosio, Kate Hudson či Alicia Keys. Jedna z předních módních značek totiž navrhuje i stylové interiérové doplňky v kolekci MissoniHome. 

 

Stejně jako ve svých modelech se nechává inspirovat uměním, nebojí se odvážných barevných kombinací a rozmanitých textur. Nechte se inspirovat a prohlédněte si luxusní ikonické kousky, které jdou ruku v ruce s nadcházejícími podzimními trendy!

 

Objevte současné kolekce

 

Kolekce Alps

 

Zemité kouzlo lesa, přirozený vzhled kůry, listů a mechu, reprodukovaný na scénografických látkách a přikrývkách. Styl, který je jako stvořený pro sruby a luxusní chaty.

kolekce-alpskolekce-alps-polstare 

 

Kolekce Poppies & Passion Flower Outdoor

 

Neotřelé kombinace barev, které vás přenesou zpět do horkých letních měsíců. Zářivé květinové vzory a pruhy v kombinaci s přírodní tkaninou váš interiér příjemně zahřejí.

  poppies-passion-flower-outdoor-kolekce kolekce-polstaru-poppies-passion-flower-outdoor


Kolekce Panorama

Motivy inspirované krajinou, malbami i atmosférou lesů a hor spolu s ikonickými geometrickými vzory jsou to pravé pro vášnivé cestovatele. 

 

kolekce-panorama kolekce-panorama-polstare

 

Kolekce Stripes Mosaic

Nová interpretace nadčasové klasiky: pruhy jsou opět ústředním motivem této kolekce v typickém stylu Missoni.

 

kolekce-stripes-mosaic doplnky-stripes-mosaic

 

Kolekce Dancing Flowers

Koláže z abstraktních květinových vzorů a směsi tartanů v sorbetových odstínech se snoubí v kolekci, která je stvořena pro milovníky rozverných barev a kombinací.

 

kolekce-dancing-flowers kolekce-dancing-flowers-polstare

 

Designové kousky, které musíte mít

 

povleceni polstarezupany rucniky
svicky