Nejkrásnější interiérové kousky od MissoniHome

Luxusní italská módní značka Missoni navrhuje kromě ikonických modelů také interiérové doplňky. Prohlédněte si jejich stylové kolekce.

Nejkrásnější interiérové kousky od MissoniHome

Kdo by neznal italskou značku Missoni? Charakteristický různobarevný cik cak vzor, který už je jejich zavedenou obchodní známkou, můžete najít nejen v luxusní módě, kterou si oblíbily známé osobnosti jako například Michelle Obama, Alessandra Ambrosio, Kate Hudson či Alicia Keys. Jedna z předních módních značek totiž navrhuje i stylové interiérové doplňky v kolekci MissoniHome.

Objevte současné kolekce luxusní italské módní značky

Stejně jako ve svých modelech se nechává inspirovat uměním, nebojí se odvážných barevných kombinací a rozmanitých textur. Nechte se inspirovat a prohlédněte si luxusní ikonické kousky, které jdou ruku v ruce s nadcházejícími podzimními trendy!

Kolekce Alps

Zemité kouzlo lesa, přirozený vzhled kůry, listů a mechu, reprodukovaný na scénografických látkách a přikrývkách. Styl, který je jako stvořený pro sruby a luxusní chaty.

kolekce alpskolekce alps polštáře

Kolekce Poppies & Passion Flower Outdoor

Neotřelé kombinace barev, které vás přenesou zpět do horkých letních měsíců. Zářivé květinové vzory a pruhy v kombinaci s přírodní tkaninou váš interiér příjemně zahřejí.

poppies passion flower outdoor kolekce kolekce polštářů poppies passion flower outdoor

Kolekce Panorama

Motivy inspirované krajinou, malbami i atmosférou lesů a hor spolu s ikonickými geometrickými vzory jsou to pravé pro vášnivé cestovatele.

kolekce panorama kolekce panorama polštáře

Kolekce Stripes Mosaic

Nová interpretace nadčasové klasiky: pruhy jsou opět ústředním motivem této kolekce v typickém stylu Missoni.

kolekce stripes mosaic doplňky stripes mosaic

Kolekce Dancing Flowers

Koláže z abstraktních květinových vzorů a směsi tartanů v sorbetových odstínech se snoubí v kolekci, která je stvořena pro milovníky rozverných barev a kombinací.

kolekce dancing flowers kolekce dancing flowers polštáře

Designové kousky, které musíte mít

povlečení polštářežupany ručníky
svíčky

Life & style

Novinky ze světa realit