Nejzajímavější nabídky v historickém pražském centru | Praha 1

Nejzajímavější nabídky v historickém pražském centru | Praha 1

Bydlení v centru Prahy je prestižní záležitostí, ať už vás láká vyhlášená Pařížská ulice, okolí Staroměstského náměstí nebo romantické ulice Malé Strany. V dnešním článku vám představíme nejen tyto lokality, ale také zajímavé nemovitosti z naší nabídky, které se zde nachází a jsou stále k dispozici!

 

Pařížská ulice 


Pařížskou ulici není nutné představovat. Všem se nám nejspíš vybaví světoznámé butiky a blyštivé výlohy s luxusním zbožím. Vlastnit nemovitost v této ulici je bez pochyb vždy výhodná investice, řada bytů navíc poskytuje i krásný výhled na Pražský hrad. Žít v Pařížské ulici znamená mít styl, status, vytříbený vkus a vysoké nároky. Je vám to blízké? Pak si prohlédněte tyto byty, které by pro vás mohly být to pravé.

 

Byt 5+kk k prodeji s výhledem na Pražský hrad

 

byt-parizska-ulice

https://www.luxent.cz/nabidka/N5374

 

Luxus, komfort, soukromí a prostornost. Tento klenot v naší nabídce, mezonetový byt o dispozici 5+kk, je k prodeji již plně zařízen, a to v nejvyšším standardu! Myslelo se zde na vše, byt je řízen centrálním ovládacím systémem, je zde klimatizace, nábytek na míru od Poltrona Frau či Cecottis, křesla Archibald, veškerá sanitární keramika je značky Antonio Lupi, spotřebiče značky Miele, byt doplňují například obrazy světově uznávaného malíře Malicha nebo velké kruhové osvětlení potažené 24kt zlatem. V ikonické věži se nachází budoár s výhledem 280° s původním trámovím. Ložnice je vybavena postelí Hästens s maximálními rozměry 215×215 cm. Koupelna je vybavena různým druhem osvětlení a kvalitním ozvučením pro poslech hudby. Prostorná terasa o rozměru 40 m², rovněž ozvučená (reproduktory Bose) má dva vstupy; jeden z ložnice a druhý ze schodiště, a poskytuje unikátní výhled na Pražský hrad.

 

Velkorysý mezonetový byt 7+1 k pronájmu

 

byt-k-pronajmu-parizska

https://www.luxent.cz/nabidka/N5331

 

Hledáte pronájem luxusního bytu, který je prostorný a současně si zachovává historický nádech? Tento krásný zrekonstruovaný mezonet o dispozici 7+1 v krásném secesním domě by pro vás mohl být ideální volbou. Užitná plocha 295 m² nabízí několik velkoryse řešených pokojů, nepřehlédnutelné jsou zejména vysoké fládrované stropy a původní repasované dřevěné parkety. Ve všech obytných místnostech je zavedena klimatizace, součástí bytu jsou i dva balkony, videotelefon, satelitní TV, plynové ET topení a kotel Junkers. Dům s výtahem je opatřen 24hodinovou ostrahou a recepcí.

 

Atypický podkrovní byt 4+kk k pronájmu

 

pronajem-parizska

https://www.luxent.cz/nabidka/N5332

 

Tento krásný byt v Pařížské ulici okouzlí každého milovníka podkrovních bytů a odhalených trámoví, která vytvářejí neobyčejnou atmosféru. Byt o dispozici 4+kk disponuje mimo jiné balkonem a terasou, veškeré obytné místnosti jsou klimatizovány. V hlavní obývací místnosti se nachází plynový krb, který prostory ještě více zútulňuje. V celém bytě jsou kvalitní dřevěné parkety a dlažba, v oknech elegantní římské rolety. Součástí bytu je, stejně jako v nabídce výše, i videotelefon, satelitní TV, plynové ET topení a kotel Junkers.

 

Exkluzivní obchodní jednotka v hotelu Intercontinental

 

obchod-intercontinental

 https://www.luxent.cz/nabidka/N5347

 

Hledáte lukrativní adresu pro svůj obchod? Pak by vás mohla zaujmout tato obchodní jednotka v přízemí pětihvězdičkového hotelu Intercontinental, která je ideální pro značkovou módu, luxusní doplňky, květiny, suvenýry apod. Výhodou jednotky je vchod nejen z vnitřní části hotelu, ale také z ulice a je plně prosklená. Najdete zde moderní osvětlení, samozřejmostí je i klimatizace, přípojky na elektřinu a internet i vestavěný nábytek, který je již zahrnut v ceně nájmu.

 

Široká ulice


 Pařížskou ulici kříží o něco klidnější ulice Široká, vedoucí kolem kostela svatého Ducha a pomníku Franze Kafky. Vedle Pařížské ulice jde o jednu z nejžádanějších adres v centru Prahy.

 

Luxusní loftový byt 4+kk k prodeji


siroka-byt

https://www.luxent.cz/nabidka/N5410

 

Luxusní loftový byt se skvěle řešenými dispozicemi, minimalistickým designem a nadčasovou elegancí – právě takový najdete k prodeji jen několik minut od Staroměstského náměstí. Byt je krásně prosvětlen a vybaven vysoce kvalitními materiály, značkovým nábytkem, luxusní kuchyní na míru i nadstandardním zařízením koupelen. Celá domácnost je řízena inteligentně, všechny místnosti jsou klimatizovány a je zde velké množství integrovaných úložných prostor. Krásně zrekonstruované jsou i společné prostory domu včetně původních dlažeb a schodišť. 


Designový byt 4+kk k prodeji

 

byt-siroka

https://www.luxent.cz/nabidka/N5335

 

K prodeji je zde například tento prostorný byt o dispozici 4+kk se nachází ve třetím podlaží nárožního domu, který je projektem architekta a designera Richarda Klenky. Samotný interiér bytu s vysokými stropy a velkoryse řešenými místnostmi je dílem Ing. Arch. Ivany Dombkové. Záměrem bylo zachovat byt světlý, nadčasový, tak, aby poskytoval veškerý komfort. Ložnice je orientována do klidného vnitrobloku, ostatní okna směřují na pamětihodnosti staré Prahy, například na Umělecko-průmyslové muzeum, Rudolfinum, Pinkasovu synagogu či budovu Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.

 

Zrekonstruovaný byt 3+kk k prodeji

 

siroka-byt

https://www.luxent.cz/nabidka/N5351

 

Nedaleko Staroměstského náměstí se nachází i tento nově zrekonstruovaný byt 3+kk, který je rovněž k prodeji. Je situován ve druhém patře secesního domu s výtahem a je uzpůsoben pro vyšší nároky na bydlení a současně zachovává původní interiérové prvky. V bytě jsou nadstandardní zařizovací předměty značky Dornbracht, Villeroy & Boch a Cielo, kvalitní dřevěná parketová podlaha a velkoformátová dlažba, designové obklady, bezpečnostní dveře i vlastní plynový kotel. V současnosti probíhá i nákladná rekonstrukce všech společných prostor domu.

 

 

Malá Strana


Malá Strana je jednou z nejkrásnějších a také nejstarších částí historické Prahy. Atmosféra dlážděných ulic, které lemují malebné domy, kostely a pěstěné zahrady působí, jako by se zde zastavil čas a potěší nejednu romantickou duši. Často zde pobývali významní spisovatelé, diplomati či politici. Patříte také k těm, které malostranské čtvrti svým charakterem uchvátily?

 

Luxusní kompletně zrekonstruovaný byt 3+kk k prodeji

 

byt-ujezd

https://www.luxent.cz/nabidka/N5297

 

Pokud vás láká genius loci Malé Strany, ale současně jste milovníkem moderních minimalistických interiérů, pravděpodobně vám padne do oka krásný byt na prodej v nově zrekonstruovaném domě z konce 19. století. Byt o dispozici 3+kk prošel kompletní precizní rekonstrukcí včetně nových rozvodů a jeho předností je prosvětlenost díky oknům orientovaným do tří světových stran. Potrpíte si na klid? Pak vás jistě potěší akustická izolace podlah, stropů a stěn. Byt je vybaven nejnovějším zabezpečovacím systémem s vlastním kamerovým systémem a vytápění je řešeno nejnovějším typem kotle Weishaupt.

 

Historický dům k prodeji v ulici Hellichova

 

dum-ujezdhttps://www.luxent.cz/nabidka/N5206

 

Zcela jedinečnou nabídkou je pak prodej domu na Malé Straně v ulici Hellichova, přímo pod Petřínskými sady. Dům ve velmi dobrém stavu disponuje menším nádvořím a hodí se pro bydlení či jako reprezentativní sídlo firmy. Z místností v patře je krásný výhled na Petřínské sady i rozhlednu.

 

Byt 3+kk k pronájmu na Malé Straně

 

byt-mala-strana

https://www.luxent.cz/nabidka/N5089

 

V domě s bohatou historií nabízíme k pronájmu jedinečný byt 3+kk,  který původně sloužil k ubytování dvorské šlechty. Dům byl postaven v roce 1377 a věnován Karlem IV. saským vévodům. Interiér celého malostranského paláce je kompletně zrekonstruovaný. Samotný byt je řešen velmi velkoryse, nachází se ve třetím patře a nabízí obytnou plochu 98 m2výhledy na Mosteckou a Juditinu věž. Díky citlivé renovaci z dílen českých mistrů si zachovává spousty autentických historických prvků.

 

 

Historické centrum Starého Města


 

Nadstandardně zrekonstruovaný byt 3+kk v Dlouhé ulici

 

dlouha-byt

https://www.luxent.cz/nabidka/N5411

 

Tento krásný byt k prodeji s výhledy na Staroměstské náměstí a do Kozí ulice byl vysoce nadstandardně zrekonstruován a částečně vybaven luxusním nábytkem od firmy Konsepti. Kuchyně s ostrůvkem je vybavena špičkovými spotřebiči a celý byt je plně klimatizován jednotkami Toshiba. Obývací pokoj vyniká elegantním dubovým reliéfním obložením, na podlahách obytných místností je kartáčovaný dub. Pro nejvyšší možný komfort je domácnost řízena inteligentním ovládáním. 

 

Kompletně vybavený byt 3+kk na prodej v ulici Masná

 

masna

https://www.luxent.cz/nabidka/N5107

 

V ulici Masná, která se nachází jen tři minuty chůze od Staroměstského náměstí, se nachází tento výjimečný byt 3+kk na prodej. Je plně vybavený a je na dohodě s majitelem, zda nechat zařízený stávajícím starožitným, který mu propůjčuje tolik unikátní atmosféru. K bytu náleží částečně zastřešená terasa o velikosti 22 m2 s výhledem na Pražský hrad, v bytě je zavedena klimatizace v obou ložnicích a kuchyni s přípravou pro rozšíření do obývacího pokoje. Unikátem jsou vnitřní dveře – jedná se o původní vchodové dveře z hotelu Paříž v Praze. Jsou restaurovány, s uměleckými klikami z Francie.

 

Byt 3+kk na prodej v Kozí ulici

 

kozi-byt

https://www.luxent.cz/nabidka/N5221

 

Tento stylově zařízený byt 3+kk k prodeji najdete v ulici Kozí, ve třetím patře zrekonstruovaného domu s výtahem. V celém bytě jsou položeny kvalitní dřevěné podlahy z běleného dubu, na oknech luxusní rolety/žaluzie Luxaflex. Byt má vlastní plynový kotel se zásobníkem, alarm i trezor. Součástí vybavení jsou mimo jiné i perské koberce, křišťálový lustr, velká zabudovaná knihovna nebo třeba plynový sporák Smeg s pěti hořáky. Koupelna je obložena luxusní skleněnou mozaikou Bisazza.

 

Exkluzivní byt 2+kk k prodeji v ulici v Kolkovně

 

byt-v-kolkovne

https://www.luxent.cz/nabidka/N5171

 

Minutu od Staroměstského náměstí najdete k prodeji i tento zrenovovaný byt v ulici V Kolkovně. Nachází se ve druhém patře secesního domu a jeho interiéry se vyznačují elegantním designem, typickými vysokými stropy, decentním bodovým osvětlením a krásným arkýřovým oknem v obývacím pokoji. V oknech jsou instalována protihluková izolační trojskla. Jsou zde výborně řešené úložné prostory, reliéfní masivní dveře, vytápění probíhá vlastním plynovým kotlem. Byt je díky špičkové lokalitě v centru Prahy ideální pro investici.

 

Zaujala vás některá z nabídek? Velmi rádi se s vámi spojíme a sdělíme vám více informací!

Kontaktujte nás, prosím, na info@luxent.cz, nebo telefonicky na 731 300 400, případně se obraťte na konkrétního makléře, kterého naleznete vždy v detailu nabídky.