Nový projekt Viladům Děvín | Prodej zahájen

Zahajujeme prodej bytů v novém rezidenčním projektu Viladům Děvín, Praha 5 - Smíchov. Realitní kancelář Luxent je výhradním prodejcem, kontaktujte nás!

Nový projekt Viladům Děvín | Prodej zahájen

Byl zahájen oficiální prodej apartmánů v novém rezidenčním projektu Viladům Děvín na Smíchově!

 

Dnes stále krásnější a vyzdvihované oblasti městské části Praha 5 stoupají na oblibě, a to díky všestrannému rozvoji města a krajiny i díky novým nadčasovým rezidenčním projektům. V souvislosti s tím se přirozeně rozšiřuje také nabídka služeb, které zpříjemňují rodinám i jednotlivcům život v městském bydlení v této vzkvétající pražské čtvrti. Developer projektu Viladům Děvín rozvíjí potenciál lokality a nabízí nové luxusního bydlení, které uspokojí náročné, vynikne designem a otevře nové možnosti pro moderní a zdravý život.

 

interier-developerskeho-projektu-devin-obyvaci-pokoj-a-loznice

 

Projekt Viladům Děvín stojí v ulici K Závěrce, ve vilové čtvrti pod Dívčími hrady. Rezidence je komorní, nabízí soukromí majitelům bytů s nejvýše třemi byty na patře. Velikosti a dispozice bytů jsou příznivé svou skladbou, nabízejí se rodinné designové byty se zahradou 3+kk (92 – 111 m2) i menší byty pro náročné: garsoniéra (40 m2) a byty 2+kk (68–81 m2). V posledním patře Viladomu pak Viladům Děvín představuje loftový luxusní unikátní byt (170 m2) s terasami,  exkluzivním výhledem a 2 parkovacími místy v podzemním podlaží domu. Návrh a projekt domu v moderním, prosvětleném, funkcionalistickém stylu vytvořili v renomované architektonické kanceláři Masák & Partner, design bytů navrhly specialistky na luxusní bydlení ze studia La Design

 

garsoniera

 

Koncept je inspirován prvky prvorepublikových vil, zejména v oblasti použitých vysoce kvalitních materiálů a vybavení. Masivní dřevěné podlahy se skvěle doplňují s velkoformátovou dlažbou a obklady, luxusním vybavením koupelen s prvky mramorového dekoru a celkovou prosvětleností jižně orientovaných bytů. Všechny byty mají originální, nadčasovou atmosféru díky lokalitě nebo panoramatickému výhledu z velkoformátových oken obývacího pokoje tvořících prosklené stěny a otevírajících prostor daleko přesahující hranice dispozic.

 

koupelna-s-oknem

 

 

 

Life & style

Novinky ze světa realit