Pokrokové technologie a energetická nezávislost – nový developerský projekt vil NA MEANDRU

Krásná lokalita i dostupnost do Prahy, výjimečná architektura či zacházení s energií a vodou dělá z vil NA MEANDRU jeden z nejzajímavějších developerských projektů.

Pokrokové technologie a energetická nezávislost  – nový developerský projekt vil NA MEANDRU

Počet domácností, které si pořizují svou vlastní fotovoltaickou elektrárnu roste každým rokem. Mnohdy nedoceněný dar přírody – obnovitelné zdroje energie – totiž šetří v dlouhodobém časovém horizontu nejen životní prostředí, ale i naši peněženku, a to především díky zvýšení energetické efektivity. Pokud je tedy vaším snem dosáhnout co největší nezávislosti na vnějších dodavatelích energie, mohl by být projekt NA MEANDRU to pravé pro vás.

 

Domy budoucnosti

vily-na-meandru  

Od počátku bylo záměrem developera nového moderního projektu NA MEANDRU vytvořit pro budoucí majitele krásné a ekologické bydlení v harmonii s okolím a s co nejnižšími provozními náklady – zkrátka ideální domy pro budoucnost. Do přípravy a realizace projektu se zapojili znalí partneři v oblasti projekce, energetiky, architektury i designu. Domy počítají s rostoucími nároky na hospodaření s energií v zimě i v létě a jdou naproti nejnovějším trendům hospodaření s vodou. Hlavním záměrem projektu je dosažení inteligentní energetické soběstačnosti, a to až na 8 měsíců v roce.

 

Promyšlená architektura 


terasa-vily  

Projekt rodinných domů v Řeži je uceleným souborem patnácti luxusních staveb, který je umístěn na slunném, jižně orientovaném a mírně svažitém území v jihovýchodní části obce Řež. Každý dům je unikátní svým vzhledem i dispozicemi, nicméně celá vilová čtvrť, chcete-li sousedství, působí jednotně. Domy jsou perfektně stavebně i technologicky dořešeny, architektura je moderní, prosvětlená a fasáda harmonicky propojuje prvky prosklení, dřeva a zeleně. Interiéry byly navrženy ve specializovaných studiích a organicky navazují na okolní pěstěné zahrady. Vše je promyšleně zpracováno s ohledem na současné klimatické poměry a technologii směřující k nízké spotřebě energie. Té je dosaženo i samotným architektonickým ztvárněním. Jedná se především o stínění jak střechami, tak předokenními žaluziemi, o umístění zelených stěn a fotovoltaických panelů nejen na střechy ale i na stěny objektů a o velké prosklené plochy orientované převážně na jih.

 

Nejmodernější technologie bydlení

  luxusni-vila-bazen

 

Ke komfortnímu bydlení neodmyslitelně patří i nejmodernější inteligentní technologie, které obyvatele domu osvobodí od starostí o teplo v zimě i chlad a zastínění ve slunečných a horkých dnech, zajistí větrání, vytápění i další infrastrukturu. Pamatováno je samozřejmě na hospodaření s dešťovou i odpadní vodou, ba dokonce i na využití tepla z té odpadní. Nezávislost a nízkonákladovost běžného hospodaření zajišťuje trojí synergicky propojená a uživatelsky vstřícná solární technologie v kombinaci s tepelným čerpadlem země – voda. Skalnaté podloží a slunečná stráň vytvářejí pro toto řešení dokonalé podmínky. V rámci využívání technologií bude o majitele domů nadále pečovat jedna z dodavatelských firem developera – Slunce Invest Pro, která se specializuje právě na nezávislou energetiku.

 

Klid a soukromí nedaleko Prahy
 

vila-vprostred-projektu

Luxusní vily developerského projektu NA MEANDRU jsou promyšleně rozmístěny na celkovém území a jednotlivých pozemcích o velikostech od 707 m² po 1.425 m². Nabízejí se ve čtyřech úrovních provedení a cenových hladinách. Dispozice domů se pohybují od 4+kk do 6+kk s možností úpravy dle přání majitelů. Vedle obytných místností zde najdete také saunu, relaxační místnost, dostatek úložných prostor, 2–3 koupelny, technickou místnost, šatny a další. Každý dům má garáž pro dva vozy a možnost parkování na pozemku. Inteligentně jsou řešeny i příjezdy k domům, aby měli jejich obyvatelé svůj nerušený klid.

Krásná lokalita, skvělá dostupnost do Prahy, výjimečná architektura spolu s pokrokovým zacházením s energií a vodou v každodenním životě dělá z vil NA MEANDRU jeden z nejzajímavějších developerských projektů v naší nabídce. Zavolejte nám, rádi vám jej představíme blíže.

Více informací zjistíte na oficiálním webu projektu.

Dokončení celého projektu je plánováno na léto 2021, výstavba bude zahájena na podzim 2019.

 

 

 

Life & style

Novinky ze světa realit