Portopiccolo, Itálie - klenot, zasazený v panenské přírodě

Nabízíme k prodeji luxusní apartmány v zálivu Sistiana Bay v resortu Portopiccolo, Itálie. Apartmány se stupňovitými terasami jsou ideální investice v zahraničí nebo letní sídlo.

Portopiccolo, Itálie - klenot, zasazený v panenské přírodě

Naše zahraniční nabídka se nově rozrostla o několik překrásných nemovitostí v Itálii v zálivu Sistiana. Velkolepý resort Portopiccolo nabízí k prodeji apartmány a studia, rozmanitá jak svou polohou a dispozicemi, tak i specifickým architektonickým provedením.

Jedinečné apartmány a studia, zasazená do prostředí stylových rybářských domků v těsné blízkosti mariny, vytváří ve spojení s nedalekými kotvišti a kamennými uličkami místo s autentickou atmosférou, kterou si můžete naplno vychutnat při dlouhých podvečerních procházkách či návštěvě některé z místních restaurací.

V opozici, a přesto v dokonalé harmonii a souznění, nabízí resort také apartmány či studia, nacházející se v horní části nad zálivem, která jsou příjemnou alternativou pro milovníky novodobé architektury. Stupňovité prostorné terasy, nadčasový design a dechberoucí výhled na záliv i velkolepé útesy se zámkem Miramare a hradem Duino – to jsou jen některé z předností této výše posazené části resortu.

 

pp-campagna-0167-1

Life & style

Novinky ze světa realit