Portopiccolo, Itálie - klenot, zasazený v panenské přírodě

Portopiccolo, Itálie - klenot, zasazený v panenské přírodě

Naše zahraniční nabídka se nově rozrostla o několik překrásných nemovitostí v Itálii v zálivu Sistiana. Velkolepý resort Portopiccolo nabízí k prodeji apartmány a studia, rozmanitá jak svou polohou a dispozicemi, tak i specifickým architektonickým provedením.

Jedinečné apartmány a studia, zasazená do prostředí stylových rybářských domků v těsné blízkosti mariny, vytváří ve spojení s nedalekými kotvišti a kamennými uličkami místo s autentickou atmosférou, kterou si můžete naplno vychutnat při dlouhých podvečerních procházkách či návštěvě některé z místních restaurací.

V opozici, a přesto v dokonalé harmonii a souznění, nabízí resort také apartmány či studia, nacházející se v horní části nad zálivem, která jsou příjemnou alternativou pro milovníky novodobé architektury. Stupňovité prostorné terasy, nadčasový design a dechberoucí výhled na záliv i velkolepé útesy se zámkem Miramare a hradem Duino – to jsou jen některé z předností této výše posazené části resortu.

 

pp-campagna-0167-1

 
 
           
Resort samotný poskytuje rezidentům vysoký standard služeb, možnost členství v plážovém klubu, jehož součástí je wellness centrum, fitness, perfektně vybavená pláž, restaurace, hotelový bar a tři bazény, z nichž ten hlavní je umístěn 70 m nad hladinou moře, odkud se nabízí nádherný panoramatický výhled na celou zátoku i otevřené moře. V městečku naleznete četné obchody, restaurace, bary i business centrum. Pro milovníky aktivního odpočinku se v okolí nabízí možnost golfu, horské turistiky, projížďky na koních a jízdy na horských kolech.