To nejzajímavější z naší nabídky | Praha 1

Prohlédněte si nejzajímavější luxusní byty na Praze 1, které aktuálně najdete v naší nabídce. Každý z bytů je něčím originální, všechny však mají společnou atraktivní lokalitu.

To nejzajímavější z naší nabídky | Praha 1

Praha 1 je bezesporu tou nejkrásnější a nejžádanější lokalitou pro bydlení. Centrum hlavního města protkané historickými uličkami, rozmanitou architekturou a zelenými parky se těší oblibě nejen u nás, ale i ve světě. My jsme pro vás vybrali pět nejzajímavějších nemovitostí z našeho portfolia, které se pyšní nejen krásnými výhledy, ale také zajímavým designem nebo jedinečným vlastním příběhem.

 

 

Byt s tajemnou komnatou v Domě U Slunce a Luny

uvoz

Barokní Dům U Slunce a Luny z konce 15. století v podhradí, na pomezí Malé Strany a Hradčan, dýchá opravdu jedinečnou původní atmosférou a na první pohled upoutá svojí dobovou architekturou. Na přelomu 19. a 20. století zde byl literární salon a pánové Vrchlický a Sládek zde měli i své pracovny. Dům byl v průběhu času vždy citlivě rekonstruován a zachoval se jeho původní duch. Samotný luxusní byt má dispozici 3+1 (plus šatna) a nachází se v prvním patře s okny orientovanými na Strahovský klášter, Petřín a celé jeho údolí. Zvláštností bytu je atypický prostor v jeho středu, který prozatím zůstává nevyužitý –  tajemná komnata –  která ale čítá 15 m² plochy navíc a představuje velmi zajímavý potenciál rozšíření možnosti bydlení. Byt samotný má rozlohu 103 m² resp. 118 m² (včetně tajemné komnaty), v jeho chodbách jsou raně gotické klenby, možnost vetknutí krbu (je zde vstup do funkčního komínu) a na střeše domu je k užívání pro komorní skupinku osazenstva domu romantická terasa. 

uvoz1


 Více informací zde: byt na Malé Straně


 

Luxusní penthouse s prosklenými stěnami a velkou soukromou terasou

  dlouha

Výhled na Staré Město, Malou Stranu a panorama Pražského hradu, který nemá v této lokalitě konkurenci a obytná plocha 479 m² s prostornou terasou 45 m² – řeč je o velkometrážním penthousu v Dlouhé ulici v 7. nadzemním podlaží jednoho z paláců na Starém Městě. Jedná se o jedinečný prostor s půdorysem ve tvaru U, ideální pro náročného klienta, který touží dotvořit si byt dle vlastních představ a vizí. Nemovitost je nabízena ve stavu shell & core, bez příček, takže možnosti jsou doslova otevřené. Na dvou místech je prosklený strop, čímž vzniká unikátní pohled na noční hvězdnou oblohu a skleněné stěny jsou zbudované jako posuvná okna na celou výšku stěn, vzdušnost a světlost interiéru je tedy zaručena.

dlouha1

 


Více informací zde: https://www.luxent.cz/nabidka/N4699 


 

Nadčasová trámoví – atypický designový půdní byt na Kampě

  ricni

Do bytu vás zavede soukromé schodiště z druhého patra domu v Říční ulici a jako první vás upoutají charakteristická trámoví a podlahy z exotického dřeva. Vše vytváří neopakovatelnou atmosféru členitých půdních prostor, které jsou prosvětlené střešními okny a velkorysými vikýři. Plocha bytu činí 218 m² a zahrnuje i dvě designové koupelny s otopnými rohožemi v podlaze. Útulnou atmosféru dotváří funkční americký krb uprostřed pokoje od společnosti American Heating a příjemné klima podporuje i špičková klimatizace LG.

ricni1-1

 


 

Nad střechami historických domů – byt s dvouúrovňovou terasou mezi věžemi kostela Sv. Jakuba a Týnským chrámem

 

tynska

V domě, obklopeném malebnými zákoutími za Týnským chrámem, naleznete neopakovatelný tichý mezonetový byt na Praze 1 s užitnou plochou 207 m². Jak už napovídá nadpis, exkluzivitu mu dodávají právě terasy. Na spodní z nich vznikla venkovní kuchyně s přívodem vody, což umožňuje také umístění vířivky. Obě terasy poskytují soukromí – spodní díky zděnému lemování a horní díky nejvyšší poloze nad ostatními domy. Tady si můžete užít překrásný panoramatický výhled 360° na nejkrásnější střechy kostelů a domů staré Prahy. V interiéru bytu byly použity velmi kvalitní materiály, na podlahách jsou dubové parkety, dlažba, fazetové dveře, je zde luxusní kuchyně a špičkově vybavené koupelny. Spolu s lokalitou a romantickými výhledy ze všech oken se jedná o opravdu jedinečnou nabídku.

 

tynska1


Interní nabídka na dotaz v RKLuxus v interiérech a hrad jako na dlani

 

vsehrdka

Tento prostorný byt o velikosti 275 m² s vysokými stropy a nádhernými výhledy na Kampu se rozprostírá přes celé jedno patro plně zrekonstruovaného nárožního domu. Výhledy z oken i ze dvou z celkových čtyř balkonů bytu jsou na kouzelné malostranské střechy, na Kostel sv. Jana Křtitele Na prádle, na Pražský hrad i na řeku.  V bytě ve stavu shell & core probíhají aktuálně stavební práce podle precizního náročného projektu ve stylu luxusních sídel. Používány jsou špičkové materiály dovážené ze světa a řemeslná práce s nimi je na úrovni uměleckých řemesel.

 

vsehrdova1


Interní nabídka na dotaz v RK


Life & style

Novinky ze světa realit