Připravujeme nové projekty! Na co se můžete těšit v příštích týdnech?

Chystáme pro Vás nové exkluzivní developerské projekty v Praze a okolí, jeden také v Jižních Čechách. Sledujte naši nabídku a prohlédněte si nové rezidenční projekty.

Připravujeme nové projekty! Na co se můžete těšit v příštích týdnech?

Již brzy Vám oficiálně představíme několik novinek v našem portfoliu. Jedná se především o tři nové projekty, dva z nich v Praze a okolí, jeden v Jižních Čechách. Několik základních informací Vám ale prozradíme už nyní:

 

MOLO Lipno Resort

 

Tento projekt jste u nás možná zaregistrovali už dříve, nicméně spuštění oficiálního prodeje prozatím nebylo zahájeno. Čeká nás ale již brzy, a to 19.11.2018. V tentýž den dojde i k vyhlášení cen Projektu roku 2018, kde byl projekt MOLO Lipno Resort nominován. V den zahájení prodeje se tedy zároveň dozvíme, zda obdržel některou z cen! Více o projektu si můžete přečíst zde: MOLO Lipno Resort

 

vyhled-predni-byty

 

 

Rezidenční projekt na Praze 5

 

Zcela nový komorní rezidenční projekt pro Vás připravujeme přímo v Praze v klidné a velmi žádané lokalitě u Dívčích hradů. V nabídce naleznete 9 jedinečných bytů s designovými interiéry v moderním duchu s prvorepublikovými prvky. Vila, v níž se byty nacházejí, nabídne vlastní parkování, na každém patře naleznete pouze dva byty a korunou projektu bude největší byt v nejvyšším patře s krásnými výhledy na celou Prahu.


obyvaci-pokoj

 

15 luxusních nízkoenergetických domů u Prahy

 

Nejpozději na přelomu roku Vám představíme i projekt patnácti luxusních rodinných domů s pokrokovou energetikou, smart systémy řízení a velice nízkými provozními náklady. Domy v moderním designu se zahradou budou vybudovány na jižní stráni ve velmi atraktivní lokalitě vzdálené pouhých 15 km severozápadně od hranic Prahy. 

 

V případě zájmu o více informací ke kterémukoli z projektů můžete již nyní kontaktovat naši prodejní specialistku Ing. Šárku Tichou na telefonu +420 734 445 445 či e-mailem na sarka.ticha@luxent.cz.

 

 


Life & style

Novinky ze světa realit