Prodej apartmánů a řadových domků na Klínovci

Přečtěte si o novém projektu apartmánů a řadových domků v Krušných horách poblíž lyžařského střediska Klínovec. Vynikající investice poblíž lyžařských areálů i turistických stezek.

Prodej apartmánů a řadových domků na Klínovci

V Krušných horách jsou díky jejich nadmořské výšce a každoročním vydatným srážkám ideální podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování. Lyžařská sezóna trvá na klínoveckých svazích v průměru 160 dní. Sníh obvykle napadne v listopadu a zůstává až do dubna; průměrné teploty se v zimních měsících pohybují mezi –3 až –6 °C. V této vyhledávané lokalitě nyní nabízíme k prodeji apartmány a řadové domy, pouhých 200 m od jednoho z pěti nejlepších lyžařských areálů v České republice Klínovec – sever, který nabízí 10,2 km uměle zasněžovaných lyžařských tratí.

Projekt je situován do místa mezi celkem třemi lyžařskými areály: Klínovec a Neklid v České republice a Fichtelberg v německém Oberwiesenthalu. Všechny tři areály leží v okruhu pouhého 1,5 km. K dispozici jsou zde všechny typy i úrovně sjezdovek, včetně kvalitního snowboardového parku a výborných podmínek pro snow-kiting. Začátečníci ocení širokou nabídku lyžařských škol a tréninkových svahů. Horská krajina kolem Klínovce je známá svými výborně značenými turistickými stezkami a mnoha cyklotrasami s různými stupni náročnosti. Jsou zde desítky značených tras různých délek, které jistě uspokojí každého milovníka cyklistiky.

 

sdf

 

Architektura projektu klade důraz na splynutí domů s okolní krajinou a využívání přírodních materiálů. Fasády domů jsou dřevěné a střechy řadových domů jsou pokryty rozchodníky, stavby jsou moderní, prosvětlené, prostorné a nabízí ten nejlepší možný výhled na okolní krajinu. Rekreační centrum nabízí k prodeji byty v řadových domech a apartmány a apartmánová studia v malých bytových objektech o třech nadzemních podlažích. Řadové domy jsou dvoupodlažní a jsou naprojektovány ve skupinkách po pěti jednotkách.

Více informací naleznete zde: http://www.luxent.cz/…sky-projekt

 

20

 

Life & style

Novinky ze světa realit