Prodej

Prodej bytu 1+kk, 33 m2, v hotelu Se7en, s ročním ziskem, v oblasti Palm Jumeirah, Dubaj

33 m2 Palm Jumeirah, Dubaj, Spojené arabské emiráty 9 000 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji světlý byt 1+kk s obytnou plochou 33 m2 a čistým ročním výnosem 9,5 %, v luxusním, kvalitním hotelovém komplexu Se7en, který se nachází v oblasti Palm Jumeirah - asi 10 min od Mall of Emirates, Dubai Marina nebo pláže v JBR.

Projekt je v současné době ve výstavbě a dokončen bude během léta 2021. Developerem je velmi úspěšná firma, která již postavila několik projektů na Palm Jumeirah - Anantara residence, Oceana a hotel Dukes.

Hotel Se7en tvoří jeden komplex s rezidencí Se7en. Obě budovy jsou propojené infinity bazénem ve stylu Marina Bay Sands v Singapuru.

Hotelové pokoje jsou kompletně vybavené nejen spotřebiči, ale také nábytkem, závěsy, trezorem a dalšími náležitostmi 5* hotelu.

Investorům je ve smlouvě garantován zisk po dobu prvních 5 let provozu. Po uplynutí této lhůty se investor může rozhodnout, zda bude hotelový pokoj sám využívat, pronajímat nebo dále pokračovat v pronájmu přes hotel.

Prohlídky jsou zajištěny česky mluvícím agentem v Dubaji.
DOKÁŽEME ZAJISTIT V DUBAJI JAKOUKOLIV NEMOVITOST NEBO INVESTICI!

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5115

Cena

9 000 000 Kč

Druh

Dispozice

Užitná plocha

33 m2

Všechny parametry