Prodej

Prodej bytu 2+kk, 70 m2, v centrální části Manhattanu, New York

70 m2 303 East 33rd Street, New York, Spojené státy americké 31 000 875 Kč

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji rohový (jihozápadní orientace) byt v pátém patře nového bytového domu v centrální části Manhattanu, poblíž Empire State Building. Byt 2+kk s prostorným obývákem a plně vybavenou kuchyní (spotřebiče Bosch) má také úklidovou komoru s pračkou a sušičkou a šatnu. Prostorná koupelna je obložena kamennou dlažbou, vytápění zajišťuje klimatizace, na oknech jsou nainstalovány žaluzie. Byt disponuje sklepem v přízemí budovy. Má 24-hodinovou službu recepce, prostory vestibulu mohou sloužit na jednání, jsou pro tyto účely vybaveny. V atriu je nainstalován venkovní krb a sedací souprava. Na střeše, ze které je výhled na East River, Empire State Building a Chrysler Building, je rozlehlá přírodní zahrada cca 500 m2 s fontánou, lehátky a stoly, možno využít pro piknik, party, nebo relaxaci.
Rezidence na Východní 33/2 je velmi příjemná pro bydlení, pouze pár bloků od hlavního vlakového nádraží Grand Central Terminal, v okolí se nachází mnoho malých restaurací, služeb pro obyvatele a také supermarkety.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4355

Cena

31 000 875 Kč

Adresa

303 East 33rd Street, New York, Spojené státy americké

Druh

Byty

Dispozice

2+kk

Užitná plocha

70 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím