Prodej

Prodej bytu 3+1/T, 100 m2, Praha 5 - Smíchov

100 m2 Zapova, Praha 5 - Smíchov Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásný mezonet 3+1 o obytné ploše 90 m2 s vlastní terasou (10 m2) ve vilové čtvrti Na Hřebenkách, Praha 5 – Smíchov. Byt je situován v 1. patře historického secesního domu, který byl postavený v roce 1910 podle návrhu významného architekta Aloise Kordy a prošel kompletní rekonstrukcí.

Dispozice zahrnují prostornou vstupní chodbu, dvě ložnice, obývací pokoj, koupelnu s vanou, kuchyň s jídelnou, komoru a samostatně oddělenou toaletu. Jedna z ložnic (20 m2), která se nachází ve druhém podlaží bytu, je přístupná dřevěným schodištěm. Kuchyň je plně vybavena všemi spotřebiči (varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř, myčka). Z chodby je vstup na prostornou terasu a společnou zahradu.

Vilová čtvrť Na Hřebenkách se rozkládá na jižním svahu strahovského kopce a je součástí Smíchova. Již historicky patřila tato část města k vyhledávaným a exkluzivním lokalitám, důkazem čehož je převládající architektonicky i historicky nesmírně cenná vilová zástavba. Většina historických budov prošla nákladnými rekonstrukcemi a nabízejí tak vysoký standard bydlení s neopakovatelnou atmosférou. Navzdory blízkosti centra města se jedná o klidnou rezidenční čtvrť s významným podílem zeleně.
Poloha v rámci města je z pohledu dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti zcela ideální. Samotné centrum města je od domu vzdáleno pouze několik minut, a to nejen autem či MHD, ale i pěšky. Pro automobilovou dopravu je klíčový nedaleký Strahovský tunel, který navazuje na hlavní městské tahy a výpadovky. V těsné blízkosti se nachází zastávka autobusové linky 176, která nabízí přímé spojení na stanici metra Karlovo náměstí, a to do 10 minut. Stanice metra Anděl je dostupná pěšky či z nedaleké zastávky tramvaje. Občanská vybavenost je na velmi vysoké úrovni. V okolí se nachází mateřské i základní školy. Blízké pětihvězdičkové nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov poskytuje dostatek možností k nakupování a trávení volného času. Kulturní vyžití nabízí nespočet zařízení v nedalekém centru města. K relaxaci a odpočinku lze využít mimo jiné také Kinského zahradu, Petřín či parky Klamovka a Ladronka.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5873

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

3+1

Užitná plocha

100 m2

Všechny parametry