Prodej

Prodej bytu 3+1/T, 141 m2, Praha 6 - Bubeneč

140 m2 Pod kaštany, Praha 6 Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji slunný byt v luxusní uzavřené rezidenci Villa Bianca se soukromým parkem. Rezidence sama je uprostřed diplomatické čtvrti Bubeneč, je oplocena, zabezpečena kamerovým systémem a recepcí 24/7. Byt je ve 3. patře, má dispozici 3+1 a obytnou plochu bytu 131 m2 s terasou 14,4 m2 vyhlížející do parku rezidence.

K bytu patří sklep a jedno parkovací stání v podzemních garážích domu. Interiér domu je v moderním designu, s výtahem z garáží až k bytu. Všechny pokoje bytu jsou samostatné, propojené spojovací chodbou. Obývací pokoj je prostorný s prostupem na terasu a prosklenou stěnou pak do plně vybavené kuchyně. V bytě jsou v zadní části dvě ložnice s koupelnami a na chodbě další samostatné WC.

Byt je prosvětlený, příjemný a rezort mu dodává rozměr bezpečí a soukromí. Vybavení bytu je v přírodních materiálech, masivní parkety, kamenné pracovní plochy v kuchyni a koupelnách, centrální vytápění, bezpečnostní dveře. Parkovací stání je v podzemním patře.

Zajímavá nabídka ve vyhledávané lokalitě Prahy 6. Nabídku lze realizovat i jako koupi společnosti, v tom případě možnost slevy.

Lokalita této části Prahy 6 - Bubenče je vyhledávaná pro své sociální, kulturní i přírodní bohatství. Je zde velké množství ambasád, nedaleko je největší pražský park Stromovka případně pár stanic tramvají i přírodní rezervace Šárka. Pěšky dojdete na metro linky A-Hradčanská, případně autem dojedete do centra za 10 minut. V okolí je veškerá občanská vybavenost, školy včetně mezinárodních, restaurace, úřady, banky, obchody.

Doporučujeme prohlídku.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4963

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

3+1

Užitná plocha

140 m2

Všechny parametry