Prodej

Prodej apartmánu 3+kk, 143 m2, v rezidenci The 8, Dubaj

143 m2 Dubaj, Spojené arabské emiráty 23 930 500 Kč

O nemovitosti

Nabízíme prodej apartmánu v nově dokončeném projektu The 8, který se nachází na prstenci umělého ostrova Palm Jumeirah, vedle hotelu Atlantis. Tento apartmán o velikosti 3+kk sestává ze dvou ložnic s výhledem na moře a Palm Jumeirah s celkovou rozlohou 143 m2. Nový majitel může užívat následujících služeb, jež spadají pod tento projekt:
- vstup na soukromou pláž s restaurací, barem, cabanami a sportovními aktivitami
- tři bazény a jeden dětský bazén
- kavárna
- posilovna a tenisový kurt
- barbecue gril
- zahrada s vodními doplňky
- recepce a ostraha nonstop
- parkování

Všechny apartmány mají okna od podlahy ke stropu k maximalizaci světla v bytě a nádherných výhledů z bytu na moře a marinu. Design budovy i bytu je ve světlém moderním stylu a kuchyně jsou zařízeny evropskými spotřebiči. Součástí projektu bude hotel Delano (pětihvězdičkový hotelový řetězec), tudíž si rezidenti budou moci využít dodatečných hotelových služeb včetně úklidu. Hotel dále nabízí možnost vybavení bytu hotelovým nábytkem (s voucherem ve výši 42.000 USD). Developer bude schopen podnajímat byt v případě nepřítomnosti majitele na krátkodobé pronájmy - je zde tedy potenciál pro zisk.

Prohlídky jsou zajištěny česky mluvícím agentem v Dubai.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5340

Cena

23 930 500 Kč

Adresa

Dubaj, Spojené arabské emiráty

Druh

Byty

Dispozice

3+kk

Užitná plocha

143 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím