Prodej

Prodej bytu 3+kk, 113 m2, Poděbrady

113 m2 Tyršova, Poděbrady, Poděbrady III, Nymburk, Středočeský kraj 10 800 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji nově vystavěný střešní byt o dispozici 3+kk a užitné ploše 113 m2, v 5. NP nově zrekonstruovaného domu s výtahem, v lukrativní lokalitě v centru Poděbrad, pár metrů od lázeňské kolonády.

Byt má praktickou dispozici se dvěma koupelnami (vana i se sprcha) a dalším samostatnou toaletou v chodbě. U obou ložnic jsou také uzavřené šatny. Společenská část je oddělená od ložnicové a byt tak nabízí možnost osobního soukromí jeho obyvatelům. Hodí se pro rodinné bydlení i případné investiční pronajímání. Byt je světlý, s výhledy na střechy domů a poklidnou atmosférou. Je zde kuchyně, plovoucí laminátová podlaha, v chodbě a koupelnách dlažba a obklady. Je volný a ihned k nastěhování nebo případným úpravám podle představ nových majitelů.

Vytápění je centrální, v domě je nová plynová kotelna s měřáky pro každý byt. V suterénu je možnost dokoupit k bytu sklep. Dům byl postaven ve 30. letech, kompletně rekonstruován v 90. letech a poslední rekonstrukci provedl stávající majitel v roce 2017 (nově: výtah, rozvody vody a elektřiny, bytové koupelny, sklepy, společné části domu). Byt je momentálně ve vlastnictví družstva, nicméně ihned bude pro nového majitele převeden do osobního vlastnictví v rámci procesu prodeje.

V domě jsou ke koupi i další byty, více informací poskytneme v naší kanceláři.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5964

Cena

10 800 000 Kč

Adresa

Tyršova, Poděbrady, Poděbrady III, Nymburk, Středočeský kraj

Druh

Byty

Dispozice

3+kk

Užitná plocha

113 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím