Prodej

Prodej unikátního bytu 3+kk/PS, 102 m2, Poděbrady - kolonáda

102 m2 Tyršova, Poděbrady, Nymburk, Středočeský kraj 14 980 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme exkluzivně světlý byt 3+kk o celkové užitné ploše 101,5 m2 na poděbradské kolonádě, s lázeňským vodotryskem na dohled! Byt je ve 4. NP kompletně zrekonstruovaného stylového domu s výtahem, umístěného přímo na kříži kolonády. Dům byl postaven v 30. letech a kompletně nově přebudován v roce 2017.

Byt je koncipován moderně, je světlý a vzdušný. Velkorysý obývací pokoj (45 m2) je obdélníkového tvaru, s výhledem do korun stromů v parku na kolonádě. V bytě jsou dvě ložnice s en-suite koupelnami, jedna orientovaná na kolonádu, druhá do vnitrobloku (19,5; 16 m2). V chodbě bytu je další samostatná toaleta. Na podlahách bytu je plovoucí dřevěná podlaha, jsou zde stylově vybavené koupelny, vytápění bytu je plynovým kotlem, rozvedeno kombinovaně v podlaze a radiátory.

Byt je situován v nejexkluzivnější lokalitě Poděbrad – v lázeňském centru na kříži na kolonádě, vysoko a v klidu nad korunami stromů. Je vzdálen pár minut pěšky od obchodního centra i nábřeží Labe. Toto krásné lázeňské město leží necelých 50 km východně od Prahy, skvěle dostupné autobusy, vlaky i autem (po dálnici D11). Kolonáda nabízí posezení v restauracích či kavárničkách s výhledem do parku se vzrostlými stromy. V Poděbradech je kompletní občanská vybavenost, školy, školky, zdravotnická zařízení, vlakové nádraží, obchody. Díky nadmořské výšce se Poděbrady řadí mezi nejstabilnější a nejteplejší místa v republice. Je zde jedna z nejlepších cyklo a in-line stezek mezi Poděbrady a Nymburkem. 5 minut od centra města se nachází koupaliště Jezero Poděbrady, které přírodní areál a je obklopeno vzrostlou zelení. Poděbrady jsou zároveň i městem kultury, jsou zde výstavy, divadlo, kino, muzeum.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5958

Cena

14 980 000 Kč

Adresa

Tyršova, Poděbrady, Nymburk, Středočeský kraj

Druh

Byty

Dispozice

3+kk

Užitná plocha

102 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím