Prodej

Prodej bytu 3+kk/T, 206 m2, Praha 1 - Staré Město

206 m2 Masná, Praha 1 - Staré Město 56 000 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji velmi zajímavý byt na Praze 1 poblíž Staroměstského náměstí (3 minuty chůze), v činžovním domě ve třetím, posledním patře, s novým výtahem. Celková obytná plocha bytu je 178 m2 a 22 m2 velkorysá částečně zastřešená terasa s výhledem na Pražský hrad. K bytu náleží dva sklepy o výměře 6 m2. Prostorná kuchyně je propojená s obývacím pokojem s jídelnou 80 m2, hlavní ložnice 48 m2 a k ní koupelna 16 m2, pokoj pro hosty 22 m2 s malou koupelnou 6 m2, další menší kuchyň vybavená veškerými spotřebiči (obě kuchyně vybavené spotřebiči Miele a Gagenau). Tato kuchyň může sloužit i k obsloužení stolování na terase. Separátní toaleta pro hosty čítá 4 m2.

Byt je plně vybavený a je na dohodě s majitelem, zda nechat zařízený stávajícím starožitným, s citem vybraným nábytkem, nebo vybavit nábytkem vlastním. V kuchyni a master ložnici jsou ateliérová okna 2,9 x 2,9 m, ostatní - okna Velux s dálkovým ovládáním a markýzou. V bytě je zavedena klimatizace v obou ložnicích a kuchyni, provedena příprava pro rozšíření i do obývacího pokoje. Vnitřní specifické dveře jsou původní vchodové dveře z hotelu Paříž v Praze. Jsou restaurovány, s uměleckými klikami z Francie.

Velkou výhodou jsou přídatné prostory. Předsíňka před vchodem do bytu (cca 8 m2) a prádelna/technická místnost (o velikosti 16 m2) zvětšují výrazně užívací prostory a zkvalitňují bydlení.

V Masné ulici a jejím okolí jsou prodejny potravin, restaurace a další nezbytné služby. Lokalita nemovitosti nabízí bezprostřední blízkost srdce Starého Města i velmi snadnou dostupnost po celé Praze, díky blízkému metru (stanice B-Náměstí Republiky) a tramvají.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5107

Cena

56 000 000 Kč

Druh

Dispozice

Užitná plocha

206 m2

Všechny parametry