Prodej

Prodej mezonetového bytu 3+kk/T, 182 m2, s pracovnou a krbem, Praha 1 - Josefov

182 m2 Dušní, Praha 1 Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt v posledním 6. a 7. patře solidního domu s výtahem. Byt je dvouúrovňový, s krbem a terasou. Obytná plocha bytu je 173,3 m2, terasa 9 m2. Vestavba proběhla v r. 2004, v současnosti je byt ve velmi dobrém stavu, s potřebou minimální renovace. Je prosvětlený střešními okny, ve všech pokojích klimatizace. Ve spodní úrovni bytu je vybavená kuchyně propojená s obývacím pokojem, dále je tu ložnice se šatnou, koupelnou a střešní zapuštěnou terasou (orient. na Z) a malá pracovna. V horní úrovni probíhá po celé délce bytu stylový dřevěný ochoz, z nějž se vchází do do koupelny a dvou ložnic (jedna malinká, vhodná pro host. pokoj apod.). Orientace bytu východ/západ. Podlahy dřevěné, v koupelnách dlažba. Byt zdobí dřevěné trámoví a stylovou atmosféru podporuje určitě i funkční krb na dřevo. Kuchyně je vybavená, vaření na ohni. Koupelny designové s vanou i sprch. koutem. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. V chodbě dřevěné schodiště do patra a úložná komora. Audio ozvučení je v přípravě ve všech pokojích. Vytápění plynovým kotlem plus zásobník na horkou vodu (obojí nové). Nízké měsíční poplatky.
Lokalita je nejvyhledávanější, v srdci Josefova, Praha 1, nicméně mírně stranou všeho turistického ruchu. V okolí veškerá OV včetně vybraných restaurací, škol, obchodů, ale i kulturních památek v jádru staré Prahy i na nábřeží Vltavy. Výhledy z bytu na synagogu a střechy starých pražských domů. Dostupnost skvělá, minuty pěšky na metro Staroměstská i tramvaje.

Doporučujeme prohlídku.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4416

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

Užitná plocha

182 m2

Všechny parametry