Prodej

Prodej bytu 3+kk, 52 m2, Praha 5 - Smíchov

52 m2 Zapova, Praha 5 - Smíchov Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 3+kk o celkové ploše 52 m2 ve vilové čtvrti Na Hřebenkách, Praha 5 – Smíchov. Byt určený k rekonstrukci a je situován v 1. podlaží historického secesního domu, který byl postavený v roce 1910 podle návrhu významného architekta Aloise Kordy. Celý dům prošel kompletní a nákladnou renovací. Jednotka je v původním stavu a nabízí možnost úpravy podle vlastních představ. Fotografie v galerii znázorňují možný budoucí stav bytu po rekonstrukci.

Dispozice zahrnují vstupní chodbu, ložnici, obývací pokoj, samotnou kuchyň a koupelnu s toaletou. Byt je krásně prosvětlený, orientace na jih, s výhledem do zahrady domu. Rozlehlá zahrada slouží k užívání obyvatelům domu.

Vilová čtvrť Na Hřebenkách se rozkládá na jižním svahu strahovského kopce a je součástí Smíchova. Již historicky patřila tato část města k vyhledávaným a exkluzivním lokalitám, důkazem čehož je převládající architektonicky i historicky nesmírně cenná vilová zástavba. Většina historických budov prošla nákladnými rekonstrukcemi a nabízejí tak vysoký standard bydlení s neopakovatelnou atmosférou. Navzdory blízkosti centra města se jedná o klidnou rezidenční čtvrť s významným podílem zeleně. Poloha v rámci města je z pohledu dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti zcela ideální. Samotné centrum města je od domu vzdáleno pouze několik minut, a to nejen autem či MHD, ale i pěšky. Pro automobilovou dopravu je klíčový nedaleký Strahovský tunel, který navazuje na hlavní městské tahy a výpadovky. V těsné blízkosti se nachází zastávka autobusové linky 176, která nabízí přímé spojení na stanici metra Karlovo náměstí, a to do 10 minut. Stanice metra Anděl je dostupná pěšky či z nedaleké zastávky tramvaje. Občanská vybavenost je na velmi vysoké úrovni. V okolí se nachází mateřské i základní školy. Blízké pětihvězdičkové nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov poskytuje dostatek možností k nakupování a trávení volného času. Kulturní vyžití nabízí nespočet zařízení v nedalekém centru města. K relaxaci a odpočinku lze využít mimo jiné také Kinského zahradu, Petřín či parky Klamovka a Ladronka.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5879

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

Užitná plocha

52 m2

Všechny parametry