Prodej

Prodej bytu 3+kk/T, 136 m2, Praha 5 - Smíchov

135 m2 Holečkova, Praha 5 - Smíchov Prodáno

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout nový byt s dispozicí 3+kk v novém projektu společnosti Vitality Rezidence na Praze 5. Projekt nabízí bydlení nejvyššího standardu pro moderní bydlení.

Užitná plocha bytu činí 135,7 m2 a nachází se ve 4. patře s výhledem do Kinského zahrad. Spodní část bytu se skládá ze dvou ložnic, dvou koupelen, obývacího pokoje s přípravou pro kuchyň a další malou místností, která může sloužit jako šatna. V horní části se nachází další malá místnost která může sloužit jako pracovna a vstup na terasu. Terasa je v kombinaci se záhony pro zahradní činnost. Byt je nadstandardně vybaven i pro nejnáročnější klienty (sanita Villeroy Boch, dřevěné podlahy, velkoformátová dřevěná okna, bezpečnostní vstupní dveře, čipový přístupový systém). Parkovaní je v podzemní garáži a monitorováno kamerovým systémem.

Budova má recepci v režimu 24/7, která poskytuje standardní služby související s chodem domu. Bezpečnost a pohodlí rezidentů zajišťuje fyzická ostraha objektu, kamerový systém a bezpečnostní čidla a alarmy. Samozřejmostí je zvonek s videotelefonem pro identifikaci všech návštěv a jejich spojení přímo s majitelem bytu. V objektu se nachází také klubový lounge s krbem a společenský sál, který má ideální prostory k narozeninovým oslavám nebo pro jiné společenské akce.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. V těsné blízkosti najdeme OC Nový Smíchov, kliniky, zdravotní služby, mezinárodní školy, parky i golfové hřiště Motol.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5285

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

Užitná plocha

135 m2

Všechny parametry