Prodej

Prodej mezonetu 3+kk, 81 m2, Praha 5 - Smíchov

80 m2 Zapova, Praha 5 - Smíchov Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji krásný a nezařízený mezonet 3+kk o celkové ploše 80,7 m2 ve vilové čtvrti Na Hřebenkách, Praha 5 – Smíchov. Byt je situován v posledním, 3. patře historického secesního domu, který byl postavený v roce 1910 podle návrhu významného architekta Aloise Kordy.

Dispozice zahrnují vstupní chodbu, obývací pokoj s moderně vybaveným kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Jedna z ložnic, která se nachází ve druhém podlaží bytu, je přístupná zajímavě řešeným, levitujícím schodištěm. Prolínají se zde kontrasty původních střešních trámů s moderním a designovým pojetím bytu. Celý byt byl navržen architektem s důrazem na kvalitu provedení. Litá podlaha z pochozí stěrky, bezpečnostní dveře, vlastní kotel, podlahové topení v koupelně. Okna jsou situována na S, J a Z. K dispozici také společná a udržovaná zahrada. Byt je v současnosti pronajat stabilnímu nájemníkovi za tržní nájemné.

Vilová čtvrť Na Hřebenkách se rozkládá na jižním svahu strahovského kopce a je součástí Smíchova. Již historicky tato část města patřila k vyhledávaným a exkluzivním lokalitám, důkazem čehož je převládající architektonicky i historicky nesmírně cenná vilová zástavba. Většina historických budov prošla nákladnými rekonstrukcemi a nabízejí tak vysoký standard bydlení s neopakovatelnou atmosférou. Navzdory blízkosti centra města se jedná o klidnou rezidenční čtvrť s významným podílem zeleně.

Poloha v rámci města je z pohledu dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti zcela ideální. Samotné centrum města je od domu vzdáleno pouze několik minut, a to nejen autem či MHD, ale i pěšky. Pro automobilovou dopravu je klíčový nedaleký Strahovský tunel, který navazuje na hlavní městské tahy a výpadovky. V těsné blízkosti se nachází zastávka autobusové linky 176, která nabízí přímé spojení na stanici metra, zastávky autobusu a tramvaje Karlovo náměstí, a to do 10 minut. Stanice metra Anděl je dostupná pěšky či z nedaleké zastávky tramvaje. Občanská vybavenost je na velmi vysoké úrovni. V okolí se nachází mateřské i základní školy. Blízké pětihvězdičkové nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov poskytuje dostatek možností k nakupování a trávení volného času. Kulturní vyžití nabízí nespočet zařízení v nedalekém centru města. K relaxaci a odpočinku lze využít mimo jiné také Kinského zahradu, Petřín či parky Klamovka a Ladronka.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5770

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

Užitná plocha

80 m2

Všechny parametry