Prodej

Prodej bytu, 3+kk, 127 m2, Praha 6 - Hradčany

127 m2 K Brusce, Praha 6 Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný, dobře řešený byt v prvním patře a bezprostřední blízkosti východu z metra linky A - Hradčanská.

Nemovitost se nachází v prestižní lokalitě na Praze 6 v cihlovém domě postaveném r. 1914, navrženém projektantem arch. Václavem Vackem ve stylu secesního klasicismu. Celý dům, fasáda, vstupní prostory a byt mají dochované dobové prvky, v bytě pak původní perfektně zachovalé a zrenovované dřevěné žaluzie, původní zabudovaná světla v hlavní místnosti a dubové parkety. Byt byl před dvěma lety velmi citlivě a vkusně zrekonstruován. Provoz je zajištěn technologií “chytrá domácnost” a podlaha celoplošně bezprahová.

Do místností se vchází z prostorné haly (11 m2) pokryté mramorovou dlažbou, ze které vstoupíte do obou ložnic (15 a 21 m2) a obývací části s kuchyní a jídelnou (66 m2). Každá z ložnic má vlastní koupelnu (7 a 4 m2 a WC 3 m2) obloženou mramorovou a keramickou dlažbou. Výhled z nich vede do krásně upravené zahrady ve vnitrobloku.
Všechna okna jsou arkýřového typu a umocňují charakter prvorepublikového bytu. V oknech v obývacím pokoji se zachovaly původní dřevěné žaluzie, které jsou repasované a plně funkční. Vytápění plynem, v r. 2015 byl instalován nový kotel Vaillant. V koupelnách, na WC a na chodbě je instalované elektrické vytápění. Sklepy byly nově zrekonstruované v létě 2017. Byt se prodává nezařízený.

Obchody, restaurace, školy, školky, pěší vzdálenost pár set metrů na Pražský hrad nebo do centra Prahy 1, pro volnočasové aktivity poslouží blízké sousedící Letenské sady nebo nedaleká Stromovka.

Pohodlné parkování v rámci modré zóny.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4517

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

Užitná plocha

127 m2

Všechny parametry