Prodej

Prodej bytu 3+kk/T/Z, 170 m2, Praha 15 - Dubeč

170 m2 Winklerova, Praha-Dubeč - Dubeč Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji tento moderní, chytře řešený byt o celkové velikosti 70 m2 s vlastní předzahrádkou 100 m2 a vlastním parkovacím stáním. Bytová jednotka se nachází ve čtyřpodlažním cihlovém domě z roku 2007 a je řešena dispozičně jako 3+kk.

Jednotka se skládá z obývací části s kuchyňským koutem o velikosti 31 m2 na níž navazuje vstup do jednotlivých pokojů a to ložnice o velikosti 12,5 m2 a většího dětského pokoje 14,1 m2. Kuchyň je kompletně vybavena vestavěnými spotřebiči. Z obývací části je přímý vstup na terasu a předzahrádku. Ta má ale také vlastní vstupy z obou pokojů. Dále na obývací část navazuje chodba (5,28 m2), v níž je umístěna vestavěná skříň. Byt tak disponuje dostatkem úložného prostoru a to také díky komoře (1,5 m2). Z chodby je vstup do koupelny (4 m2) a na oddělenou toaletu. Hlavní vchodové dveře do bytu jsou opatřeny bezpečnostním zámkem.

Byt je dále vybaven plovoucími podlahami z PVC, kobercem v ložnici, moderním osvětlením nad kuchyňskou linkou (podhled), vestavěnými skříněmi, radiátory, obývací stěnou, roletami. V koupelně je značková sanita, vana, obklady, vlastní plynový kotel, prostor pro pračku.

Výhodou předzahrádky je vzrostlá zeleň o níž se pečlivě staralo. Taktéž je na zahrádce zahradní domek pro zahradní vybavení a nářadí. Na předzahrádce je také terasa.

Bytová jednotka má orientaci na východ a na jih, což zajišťuje v bytě dostatek světla po celý rok.

Poplatky u bytové jednotky činí 5 359,- Kč.

Nový bytový dům se nachází v oploceném areálu, což zajišťuje příjemné soukromí a také bezpečí. Nespornou výhodou bydlení je veškerá občanská vybavenost a dobré dopravní spojení do centra města.

Městská hromadná doprava je do Dubče zajištěna především od metra A ze stanice Skalka spoji linek 111 a 329, důležité je také spojení linky 240 se stanicemi Černý Most na trase metra B a Háje na trase metra C. Noční autobusová linka 908 jezdí z Jinonic přes centrum Prahy a přeprava dětí ze štěrboholského Klokánku do místní ZŠ zajišťuje linka 253. Vlakové spojení je zajištěno z Běchovic přímo do centra (cca 15 min.).

Městská část Praha – Dubeč nabízí v okolí množství sportovního vyžití pro příznivce cyklistiky. V této městské části najdete služby, jako jsou zdravotní středisko, několik restaurací a hospod, nově otevřená velkoprodejna, víceúčelový dům s poštou a další menší prodejny a služby. Je zde také možnost velkého spektra sportů, nabízí sporty, jako je fotbal, tenis, florbal, basketbal, volejbal a squash.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5103

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

Užitná plocha

170 m2

Všechny parametry