Prodej

Prodej apartmánu 4+1/T, 310 m2, Trogir - Chorvatsko

310 m2 Trogir, Chorvatsko 33 270 750 Kč

O nemovitosti

Rezidence se nachází v samém srdci starého města Trogir, malého ostrova v Chorvatsku, kdysi tvrze známé jako město muzeí. Cesta k promenádě plné restaurací, barů a malých obchodů, až k hlavnímu náměstí a slavné katedrále sv. Vavřince zabere jen pár kroků přes úzké vinoucí se ulice.

Tato úžasná nemovitost se nachází ve druhém patře starého kamenného domu z roku 1928, který byl původně postaven prarodiči nynějšího majitele. Nyní byl renovován lidmi, kteří ocení estetiku a autenticitu nemovitosti a okolí.
Samotný apartmán se rozprostírá na 160 m2 a disponuje soukromou střešní terasou o ploše 150 m2, kde jsou umístěna lehátka, lounge a vířivka s 360 ° výhledem. Nemovitost čítá dohromady tři ložnice s manželskou postelí a 42palcovou LED či LCD televizí, místnost s Playstation konzolí a 42palcovou LED/LCD televizí, taktéž je zde pracovní kout. Obývací pokoj je vybaven velkou pohovkou a křeslem. Nechybí ani 42palcová LED/LCD televize. Kuchyně je plně vybavena v italském designu se vstupem do venkovní jídelny. Posledními místnostmi jsou dvě koupelny a samostatně oddělená toaleta.

Město Trogir má ideální polohu v samém srdci Dalmácie, 27 kilometrů západně od Splitu a 6 kilometrů od letiště Split, s počtem obyvatel 10.818 a celkovou populací 13.260 obyvatel.

Trogir má 2.300 let nepřetržité městské tradice. Od roku 1997 je historické centrum Trogir (malý ostrov mezi pevninou a ostrovem Čiovo) zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Díky impozantní středověké architektuře přitahuje staré město Trogir zájemce o kulturu, umění a historii. Tamní uličky připomínají středověk.

Přístav Trogir a jeho marina poskytují ubytování pro lodě do délky 50 metrů. Přístavní oblast obsahuje vše, co byste mohli potřebovat pro vaše pohodlí a komfort, s asistencí přístavu, suchými doky a širokou škálou námořních a zákaznických služeb. Díky tomu je Trogir bezpochyby jednou z nejoblíbenějších destinací pro plavbu na Jadranu a neodolatelnou součástí vaší cestovní trasy.
Přes most se dostanete na ostrov Čiovo, jež nabízí nejlepší letní vyžití na nádherných plážích a v jeho vodách. Některé z břehů jsou zaplněné kavárnami a restauracemi, vybavením a půjčovným pro vodní sporty a potápěním. Občas je některá pláž téměř opuštěná, a poskytuje dostatek soukromí.

Na dvou malých nedalekých ostrovech Drvenik Veliki a Drvenik Mali, které jsou snadno dosažitelné lodí, si můžete užít klidné písečné pláže a restaurace, kde si budete moci vychutnat typické pokrmy dalmatské kuchyně.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5135

Cena

33 270 750 Kč

Druh

Dispozice

4+1

Užitná plocha

310 m2

Všechny parametry