Prodej

Prodej bytu 4+kk/B, 169 m2, Praha 1 – Josefov

169 m2 Široká, Praha 1 - Staré Město Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji světlý prostorný byt 4+kk o velikosti 169 m2 ve třetím nadzemním podlaží činžovního domu na rohu ulice Široká a Valentinská. Dům je projektem architekta a designera Richarda Klenky a je postaven v duchu moderny. Jeho stavby oplývají řadou pozoruhodných detailů a dokonalým řemeslným provedením.

Interiér bytu je dílem Ing. Arch. Ivany Dombkové. Zahrnuje vstupní halu s úložnými prostory (9,5 m2), toaletu (2,5 m2) a technickou komoru (1,8 m2). Z haly se vchází do společenské části orientované na západní stranu a do klidové zóny orientované na jihozápad. Společenská část zahrnuje kuchyň a jídelnu s relaxační zónou (64,5 m2). Za kuchyňskou linkou je skryta původní komora, která má nyní účel prádelny i spíže (3,8 m2). Napravo od této centrální místnosti je rohový pokoj (32,1 m2), který je možné využít jako obývací, pracovnu, případně ložnici. Nalevo od kuchyně s jídelnou se nachází klidová zóna. Je oddělena skleněnou stěnou se vstupní chodbičkou, ze které se vchází do ložnice (15,6 m2) s šatnou (4,6 m2). K ní patří koupelna s toaletou, vanou a umyvadlem (4,7 m2). Další ložnice (16,1 m2) je orientována do vnitrobloku a má malý balkon (2,2 m2). Na ložnici navazuje koupelna (4,6 m2) s umyvadlem, sprchovým koutem a toaletou. Před ložnicí je ještě chodba (9,9 m2), která plní úlohu šatny. Tato chodba navazuje na vstupní halu bytu.

Velkorysé dispozice, vysoké stropy a velká světlost bytu díky rozměrným oknům dává tomuto prostoru nadčasovost a příjemný komfort. Kromě okna z jedné ložnice mířící do vnitrobloku, jsou ostatní okna směřována na veřejné budovy a další pamětihodnosti staré Prahy. Výhled je na Umělecko-průmyslové muzeum a částečně na Rudolfinum, dále na Pinkasovu synagogu či na budovu Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.

Zařízení bytu je prováděno ve vysokém standardu, které odpovídá současným nárokům na kvalitní bydlení, v celém bytě jsou použity nadčasové přírodní barvy. Nemovitost je zasazena do lukrativní lokality v samém srdci Prahy s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností.

Byt je po kompletní rekonstrukci, k nastěhování ihned.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5335

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

Užitná plocha

169 m2

Všechny parametry