Prodej

Prodej luxusního mezonetového bytu 4+kk/2T, 440 m2, Praha 5 - Hlubočepy

440 m2 Devonská, Praha 5 na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji působivý nadstandardně vybavený mezonetový byt, který je součástí a zároveň korunou architektonicky neobvyklé novostavby. Umělecky zpracovaná stavba připomínající loď se nachází v poklidné rezidenční části Barrandova. Nabízený byt o obytné ploše 210 m2 je umístěn v posledním patře a jeho součástí jsou i dvě terasy o velikosti 230 m2, připomínající příď a lodní palubu, s nádherným výhledem na Prokopské údolí. Jedna z teras je orientována na sever, její součástí je posilovna, sprcha, solárium a vířivka. Druhá terasa je orientována na jih a nachází se zde letní posezení s kuchyní a grilem. Dispozice bytu zahrnují vstupní chodbu, tři samostatné ložnice, dvě koupelny s toaletou a samostatné WC. Dále prostorný parciálně prosklený obývací pokoj s jídelním stolem, plně zařízenou kuchyní a barem. Z obývacího pokoje vede schodiště na galerii s manželskou postelí, TV, šatnou a pracovnou. Interiér doplňuje mnoho uměleckých děl a soch.
Provoz bytu zajišťuje smart home systém Haidy – bezpečnostní systém, LED osvětlení včetně vytváření barevného podsvícení, vytápění, žaluzie a klimatizace na dálkové ovládání. Plovoucí dřevěné podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, alarm, kamerový systém a audio systém Bose a BangOlufsen. Součástí bytu jsou 2 garážová stání.

Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost a dobrou dopravní dostupnost. V okolí se nachází přírodní rezervace Prokopské údolí, golfové hřiště v Hodkovičkách nebo sportovní areál Hamr – Braník.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4345

Cena

na vyžádání

Druh

Dispozice

Užitná plocha

440 m2

Všechny parametry