Prodej

Prodej bytu 4+kk/T, 166 m2, Praha 6 - Liboc

166 m2 Pod cihelnou, Praha 6 - Liboc Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme prodej bytu o dispozici 4+kk (s možností 5+kk) a bytové ploše 136 m2 plus velká terasa se zastřešením a balkon. Předností bytu je prostornost, prosvětlení, velkorysý obývací pokoj (s možností předělení) a k němu přiléhající terasa. Rovněž lokalita nemovitosti je vyhledávaná část Prahy 6 Dědina, v těsném sousedství přírodní rezervace Divoká Šárka s rekreační vodní plochou Džbán.

Byt se nachází v 6. NP nově postaveného činžovního domu s atriovými společnými prostorami a patří k němu sklep (7 m2) a možnost parkovacího stání. Dispozice bytu je praktická, má oddělenou obývací zónu od ložnicového zázemí. Prostorný obývací pokoj (61 m2) je prosvětlený s výstupem na terasu. Kuchyňský kout je částečně oddělen, kuchyně v bílém laku je vybavena spotřebiči s designově sladěným ostrovním jídelním stolem. V případě zájmu lze obývací pokoj předělit a vytvořit dispozici 5+kk. Ložnicová část je oddělena vlastní chodbou, jsou zde dvě větší a jedna menší ložnice, velká koupelna s vanou i sprchou, šatna a komora. V hlavní ložnici jsou vestavěné skříně na míru. V hlavní chodbě u vstupních dveří je druhá samostatná toaleta.

Lokalita této nabídky je vyhledávaná díky blízkosti veškeré vybavenosti Prahy 6 a zároveň pěší dostupnosti největší přírodní rezervace - Šáreckého údolí. Je skvěle dostupná, na nejbližší stanici metra Nádraží Veleslavín je to 5 minut autobusem. V okolí nemovitosti jsou mateřské školky, základní školy včetně Montessori ZŠ, mezinárodní škola v Nebušicích či Global Preschool v Šáreckém údolí. V centru Dejvic (2 stanice metrem) je veškerá občanská vybavenost. Lokalita nabízí mnoho příležitostí pro moderní bydlení - obchodní možnosti vč. OC Šestka, kavárny, restaurace, divadla, lékárny a nedaleká poliklinika Dlouhý Lán - a zároveň zdravý životní styl na čistém vzduchu přírodě na dosah. Letiště je vzdálené pět minut autem.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5494

Cena

Prodáno

Druh

Dispozice

Užitná plocha

166 m2

Všechny parametry