Prodej bytů v novém rezidenčním projektu Viladům Děvín, Praha 5 - Smíchov

K Závěrce, Praha 5 - Smíchov

O nemovitosti

Developerský projekt Viladům Děvín stojí v ulici K Závěrce, ve vilové čtvrti pod Dívčími hrady, které byly spolu s architekturou této nové rezidence inspirací pro její jméno. Ve čtyřpodlažním viladomě s podzemním parkováním vzniká 8 luxusních bytů s terasami a zahradami. Rezidence je komorní, nabízí soukromí majitelům bytů s nejvýše třemi byty na patře. Velikosti a dispozice bytů jsou příznivé svou skladbou, nabízejí se rodinné designové byty se zahradou 3+kk (92-111 m2) i menší byty pro náročné: garsoniéra (40 m2) a byty 2+kk (68-81 m2). V posledním patře pak Viladům Děvín představuje luxusní loftový byt (170 m2) s terasami, exkluzivním výhledem a dvěma parkovacími místy v podzemním podlaží domu.

ARCHITEKTURA A DESIGN

Návrh a projekt domu v moderním, prosvětleném, funkcionalistickém stylu vytvořili v renomované architektonické kanceláři Masák Partner. Design bytů navrhly specialistky na luxusní bydlení ze studia La Design. Koncept developerského projektu inspirovaly prvorepublikové vily, zejména v oblasti použitých vysoce kvalitních materiálů a vybavení. Masivní dřevěné podlahy se skvěle doplňují s velkoformátovou dlažbou a obklady, luxusním vybavením koupelen s prvky mramorového dekoru a celkovou prosvětleností jižně orientovaných bytů. Součástí nabídky je i stylová kuchyně. Všechny byty mají originální, nadčasovou atmosféru díky lokalitě nebo panoramatickému výhledu z velkoformátových oken obývacího pokoje tvořících prosklené stěny a otevírajících prostor daleko přesahující hranice dispozic.

LOKALITA

Jméno projektu odkazuje na kulturnost, ale i přírodní zázemí celé lokality. Název Děvín nese vrchol nedalekého kopce, který sám patří už do rozsáhlého, zeleného, přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí, k němuž přiléhá i přírodní památka Ctirad. Celá tato oblast je cílem rozvojové strategie krajiny v Územním plánu hl. m. Prahy. V blízké rozlehlé zeleni na jižním svahu Děvína najdou obyvatelé projektu odpočinek i příležitost k mnoha sportovním aktivitám. Ulice K Závěrce je pak sama na jihovýchodním svahu Děvína a Praha 5 urbanisticky propojuje „dolní“ Smíchov a Anděl - s jeho veškerou infrastrukturou a občanskou vybaveností. Návrh územního plánu počítá dokonce s vybudováním lanové dráhy Radlická – Dívčí hrady.

Projekt je již zkolaudován.

www.viladumdevin.cz

Detail projektu

Zakázka

Dispozice

Patro

Obytná plocha

Terasa/Balkón/Lodžie

Zahrada

Cena

VD-1.1

2+kk

přízemí

78 m2

24 m2 / Ne / Ne

Ano (55 m2)

Prodáno

Detail

VD-1.2

3+kk

přízemí

122 m2

45 m2 / Ne / Ne

Ano (70 m2)

Prodáno

Detail

VD-2.1

2+kk

1. patro

75 m2

11 m2 / Ne / Ne

Ano (38 m2)

Prodáno

Detail

VD-2.2

1+kk

1. patro

41 m2

Ne / Ne / Ne

Ne

Prodáno

Detail

VD-2.3

2+kk

1. patro

78 m2

Ne / Ne / Ne

Ne

Prodáno

Detail

VD-3.1

3+kk

2. patro

122 m2

Ne / Ne / Ne

Ne

Prodáno

Detail

VD-3.2

2+kk

2. patro

78 m2

Ne / Ne / Ne

Ne

Prodáno

Detail

VD-4.1

4+kk

3. patro

176 m2

38 m2 / Ne / Ne

Ne

na vyžádání

Detail

Zatáhněte pro více položek

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím