Prodej

Prodej vodárenské věže jako rezidenčního sídla 3+kk s relaxačním centrem, 814 m2, na poz. 1268 m2, Praha 8 - Libeň

814 m2 Davídkova, Praha 8 78 000 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji pražskou technickou památku – vodárenskou věž v Praze – Libni z roku 1904 přestavěnou na unikátní dům 3+kk o velikosti 223 m2. Nachází se na pozemku o rozloze 1.268 m2. Na pozemku je též vybudováno podzemní relaxační centrum včetně vinného sklepa o užitné ploše 433 m2 a garáž se zázemím pro ostrahu o velikosti 158 m2 pro 8 vozů. Věž, relaxační centrum i garáž jsou ve stavu shell core.

Samotná obytná část je mezonetová, umístěna v nově postaveném tamburu věže. Panoramatický výhled 360° skýtá pohled na celou Prahu. Vstup do obytné části je z prostoru poslední stanice výtahu, do předsíně se šatnou. Výtah je celoskleněný, připravený k osazení. Byt s kruhovým půdorysem je propojen schodištěm při obvodu věže. Ve spodní části je navržen obývací pokoj s kuchyňským koutem, spíží a toaletou, ve střední části pracovna s koupelnou a toaletou, v nejvyšším patře kruhová ložnice s koupelnou a toaletou.

Nadstandardní relaxační centrum je doplňkovou stavbou k části obytné. Denní světlo je zajištěné střešními okny. Je zde připraven prostor pro bazén, saunu a relaxační zónu, squashový kurt, posilovnu, šatnu, toaletu a bar. Vše propojuje hala. Součástí stavby je strojovna vzduchotechniky a kotelna. V nejspodnější části centra se nachází studna a vinný sklípek s valenou klenbou, vystavěný z barokních pískovcových kvádrů.

Třetí stavbou na pozemku je garáž se třemi samostatnými vjezdy. Garáž má včleněno zázemí pro ostrahu.

Jedná se o velmi specifickou exkluzivní nemovitost, která bude pro nového majitele neopakovatelnou výzvou. Precizně připravená hrubá stavba nabízí unikátní designové ztvárnění.
Lokalita zaručuje výbornou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost. Ve vzdálenosti cca 400 m je stanice metra C – Ládví a stanice tramvají. Přímo u pozemku je autobusová stanice.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

O Vodárenské věži si můžete přečíst i v našem magazínu Life Style.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5166

Cena

78 000 000 Kč

Druh

Kategorie

Užitná plocha

814 m2

Všechny parametry