Prodej

Prodej dvougenerační vily 7+kk/T/G s bytovou jednotkou 2+kk, 764 m2, poz. 9491 m2, Bečov nad Teplou

764 m2 Tepelská, Bečov nad Teplou, Karlovy Vary, Karlovarský kraj na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji luxusní vilu v moderním provedení. Nemovitost se nachází na rozlehlém pozemku nad městem Bečov v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Vila je umístěna na svažitém terénu, který je orientovaný na západ, s výhledem do údolí nejen na město Bečov, ale i na okolní kopcovitou krajinu poskytující úžasné výhledy. Dispozice je navržena tak, že hlavní terasa je vymezena atriem s relaxačním zázemím. Velikost všech teras dohromady je 124,4 m2. Venkovní prostor navazuje na hlavní společenskou část interiéru a poskytuje tak majitelům velmi příjemné propojení s přírodou.

Hlavní část vily je třípodlažní. V centrálním prostoru nejnižší části domu je vestavěný skleněný výtah propojující nemovitost ve všech podlažích. Po vstupu do domu v 1. NP následuje vstupní hala s výtahem a centrálním schodištěm. Na tomto podlaží se nachází garáž pro 4 vozy, malá pracovna, technické zázemí domu, prádelna, komora a lovecký salonek s krbem včetně sociálního zázemí.
Ve 2. NP je umístěna společenská část domu, tedy obývací pokoj s krbem, jídelna a kuchyně se spotřebiči Miele. Spojovací chodbou se pohodlně prochází do vedlejší stavby, která plní funkci relaxačního zázemí vily. Jsou zde posilovací stroje, vířivka a odpočinková zóna. Z tohoto podlaží lze vstoupit přes halu do malého bytu 2+kk o velikosti 48,6 m2. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a krbem, ložnice, chodby a koupelny s toaletou.
3. NP slouží jako klidová zóna domu. Jsou tu tři hlavní ložnice vždy se samostatnými koupelnami, šatnami a dalšími komfortním zázemím pro jednotlivé členy domácnosti. Celá vila je prosklená a obehnaná terasami. Ty umožňují vstup z jednotlivých pokojů. Díky perfektnímu umístění stavby je pohled do krajiny dechberoucí. Nemovitost působí velmi vzdušně.

Stavba byla zkolaudována v roce 2014 a je velmi kvalitní. Dům je bezbariérový. Okna jsou trojsklenná a osazená venkovními žaluziemi. V domě je centrální vysávání. Topení je podlahové. Vila je vytápěna tepelnými čerpadly (země – voda). Technickou podporu doplňuje i plynový kotel, který je v současnosti nevyužíván a je připraven jako záložní zdroj. Voda je odebírána z městského řadu. Odpad je napojený na kanalizační přípojku. Na pozemku jsou další 2 studny určené pro zalévání zahrady. Vila je určena pro náročnou klientelu milující přírodu.

Město Bečov poskytuje základní občanskou vybavenost. Lázeňské město Karlovy Vary je vzdáleno 24 km, hl. město Praha (centrum) 129 km, Bavorsko 54 km.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5741

Cena

na vyžádání

Adresa

Tepelská, Bečov nad Teplou, Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Druh

Domy

Kategorie

Rodinný

Užitná plocha

764 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím