Prodej

Prodej luxusní vily 7+1, 600 m2, v projektu The Nest, oblast Al Barari, Dubaj

600 m2 Al barari, Dubaj, Spojené arabské emiráty 64 506 200 Kč

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji luxusní vilu 7+1 s obytnou plochou 600 m2 v kvalitním projektu The Nest, který se nachází v oblasti Al Barari. Domy disponují 4 ložnicemi, zahradou s bazénem a pozemkem o rozloze 1060 m2. Projekt se nachází nedaleko Mohammed bin Zayed Rd., jedné z hlavních dopravních tepen po Shayek Zayed Rd., a je známý především svou bohatou botanickou zahradou, ve které je celý komplex postaven.

Projekt The Nest je jeden z mála projektů v Dubaji, ve kterém výstavba tvoří méně než 40 % celkové rozlohy. Nadpoloviční většinu pozemků tvoří zeleň. Součástí Al Barari je botanická farma, kde jsou rostliny pěstovány a poté vysázeny do okolí vil.

Všechny vily mají již dokončenou kuchyni, koupelny, garážová stání pro 2 auta, bazén a zahradu. Vily jsou prodávány bez zařízení nábytkem. Máme ovšem k dispozici česky mluvícího designéra, který má mnoholeté zkušenosti v Dubaji (do jeho portfolia patří např. vily na Palm Jumeirah, byty v Dubai Marina či Burj Khalifa).

Prohlídky jsou zajištěny česky mluvícím agentem v Dubaji.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4580

Cena

64 506 200 Kč

Druh

Kategorie

Užitná plocha

600 m2

Všechny parametry