Prodej

Prodej luxusní vily 7+1, 600 m2, v projektu The Nest, oblast Al Barari, Dubaj

600 m2 Al barari, Dubaj, Spojené arabské emiráty 59 282 375 Kč

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji luxusní vilu 7+1 s obytnou plochou 600 m2 v kvalitním projektu The Nest, který se nachází v oblasti Al Barari. Domy disponují 4 ložnicemi, zahradou s bazénem a pozemkem o rozloze 1060 m2. Projekt se nachází nedaleko Mohammed bin Zayed Rd., jedné z hlavních dopravních tepen po Shayek Zayed Rd., a je známý především svou bohatou botanickou zahradou, ve které je celý komplex postaven.

Projekt The Nest je jeden z mála projektů v Dubaji, ve kterém výstavba tvoří méně než 40 % celkové rozlohy. Nadpoloviční většinu pozemků tvoří zeleň. Součástí Al Barari je botanická farma, kde jsou rostliny pěstovány a poté vysázeny do okolí vil.

Všechny vily mají již dokončenou kuchyni, koupelny, garážová stání pro 2 auta, bazén a zahradu. Vily jsou prodávány bez zařízení nábytkem. Máme ovšem k dispozici česky mluvícího designéra, který má mnoholeté zkušenosti v Dubaji (do jeho portfolia patří např. vily na Palm Jumeirah, byty v Dubai Marina či Burj Khalifa).

Prohlídky jsou zajištěny česky mluvícím agentem v Dubaji.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4580

Cena

59 282 375 Kč

Adresa

Al barari, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Druh

Domy

Kategorie

Rodinný

Užitná plocha

600 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím