Prodej

Prodej exkluzivní vily 7+kk/2T/Z, 320 m2, na pozemku 716 m2, Chorvatsko - Ráb

320 m2 Kampor, Chorvatsko na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji exkluzivní vilu s vyhřívaným bazénem a zahradou na pozemku o rozloze 716 m2, která se nachází na chorvatském ostrově Ráb a díky svému umístění oplývá výjimečnými pohledy do mořského zálivu.

Vila se rozkládá na jednom podzemním a dvou nadzemních podlažích.
Suterén vily je rozdělen na dva apartmány, přičemž oba jsou vybaveny vlastní koupelnou a pouze jeden disponuje kuchyní. Dále technická místnost s automatickým kotlem a bojlerem.

V prvním nadzemním podlaží se nachází rozlehlý obývací prostor s kuchyní, ložnice, koupelna a chodba s úložnými prostory. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu (35 m2) a k bazénu, odkud je nádherný výhled po okolí, na přilehlý klášter a moře.

Druhé nadzemní podlaží disponuje obývacím pokojem s kuchyní, ložnicí, koupelnou s jacuzzi sprchovým koutem, a dále chodbou s úložnými prostory.

Nemovitost je kompletně zařízena teakovým a starožitným nábytkem, dále podlahovým vytápěním (topný olej), italskou dlažbou a keramikou.

K vile náleží udržovaná zahrada s automatickým zavlažováním, na které jsou vysázeny především olivovníky. Vyhřívaný a osvětlený bazén lze kompletně zakrýt, součástí je toaleta a venkovní sprcha se solárním ohřevem. Na pozemku se nachází pergola s kuchyní a krbem.

Kolem celého objektu vede kamenná zeď, která zajišťuje naprosté soukromí. Před pozemkem se nachází parkoviště pro 4 vozy a nedaleko plošina pro helikoptéry.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5574

Cena

na vyžádání

Druh

Kategorie

Užitná plocha

320 m2

Všechny parametry