Prodej

Prodej rodinného sídla 1006 m2, na poz. 5000 m2, Vysočina

1 006 m2 Mnich, Pelhřimov, Vysočina na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme exkluzivně prodej unikátního venkovského sídla v tiché obci na rozmezí Jižních Čech a Vysočiny. Historické kamenné sídlo stojí na mírném, otevřeném, slunném jižním svahu. Majitelé je nákladně a citlivě zrekonstruovali do dnešní podoby (od 1998) a pojmenovali La Perla. Krása, luxus, pohodlí, diskrétnost, dochované dobové prvky, vkusný design, špičkové zázemí pro náročné, trvalé či rekreační bydlení.

Majetek tvoří západní obytná část; ve východní části je stodola vč. garáže s možností exkluzivní vestavby bytů i bazénu, dlážděný dvůr a bohatá zahrada ve stylu arboreta. Parkování pro min. 6 vozů, uvnitř i venku. Jedná se o unikátní sídlo – umělecké kovářské práce, antikvární vitráže, původní selské kameny, rustikální dláždění, dubová vrata a dveře, vysoce kvalitní materiály (masivní dub, buk, ořech), pokroková energetika = nízké provozní náklady. Podlahy ušlechtilé dřevo, plovoucí, částečně mramorové, dlaždicové, a barevné kamenné, umělecké mozaikově dlážděné a intarzované s obrazy.

Obytný dům – přízemí (300 m2): tři vstupy, hala – veranda, prostorná chodba, jídelna, plně vybavená stylová kuchyň, obývací pokoj s vodním krbem, WC pro hosty, ložnice s vodním krbem a terasou, pokoj pro hosty s WC a příprava pro kuchyň a krb. Vlastní vchod.

2 koupelny (jacuzzi, vana, sprchový kout, WC, bidet, kamenné intarzie). Dále wellness – víceúčelová sauna (zn. Klafs), solárium s IR-ozařováním, chladící káď, sprchový kout a žebříkový trenažér s pojízdnou lavicí, a vstupní hala se zavlažovací studnou 14 m hl.

První patro (156 m2): plnohodnotné ocelové schodiště nese dubové schodiště, intarzované kamennými nášlapy, středová chodba, prostorná pracovna (42 m2), 4 ložnice, šatna, kuchyně v přípravě, 2 koupelny (vana, sprchový kout, toalety), vstup na horní terasu (100 m2) = možnost střešní zahrady s přívodem vody.

Podkroví (140 m2): Obsahuje systém centrálního vysavače, anténní TV systém a úložné prostory.

Sklep (40 m2): s výtahem z domu i vnějším vstupem, drenážní studna a 2 nová čerpadla
(léto 2018), strojovna s tepelným čerpadlem, nový bojler (jaro 2018), přívod obecní vody, ovládání ústředního topení a nové čerpadlo septiku odpadních vod (léto 2018).

Vytápění: tepelné čerpadlo země-vzduch (Viessmann 32,5 kW). V přízemí podlahové topení – měděné armatury, radiátory. Elektrické rozvody po celé usedlosti vč. zahrady. Kamerový systém – nepřetržitá Bezpečnostní Hlídací Služba.

Zahrada (4 000 m2): sbírka solitérních, jehličnatých a listnatých stromů a keřů (částečně ze zahraničí). Kamenné zahradní sezení s grilem. Automatická závlaha (vydatná studna
14 m hl.). Kompletní příprava pro již existující artézský vrt 65 m hl. (kojenecká voda).

Lokalita: La Perla leží na rozmezí Jižních Čech a Vysočiny, ekologicky čistá krajina, lesy, rybníky. Sportovní letiště (20 km), golfová hřiště (40 km), nádherná pahorkatina, historické památky.

Dostupnost: dálnice: Praha Letiště Václava Havla 2 h. Vídeň Letiště 3,5 h. Brno Letiště 1,5 h.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5072

Cena

na vyžádání

Adresa

Mnich, Pelhřimov, Vysočina

Druh

Domy

Kategorie

Rodinný

Užitná plocha

1 006 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím