Prodej

Prodej rodinného sídla, 1341 m2, na poz. 2842 m2, Panenské Břežany

1 341 m2 Panenské Břežany, Praha-východ, Středočeský kraj na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinnou vilu s kompletním vybavením a relaxačním zázemím, vybudovanou v nejvyšším standardu za použití nejkvalitnějších materiálů zasazenou do vzrostlé zahrady. Nemovitost je položena u lesa a poskytuje naprosté soukromí a klid. Dům je v bezvadném stavu, připravený ihned k nastěhování.

Dispozice domu v Panenských Břežanech zahrnuje kuchyni s jídelnou, obývací zónu, halu, 4 prostorné ložnice, 3 šatny (z toho 1 velká šatna u rodičovského pokoje), dětský pokoj, lodžie, terasy u dětských pokojů, 5 koupelen, několik toalet, pracovnu, kinosál, bazén s přepadovou hranou a protiproudem (10 x 4 x 1,6 m), solnou jeskyni, masážní místnost, nadstandardně vybavenou posilovnu a kardio, místnost se stojacím soláriem, saunu, vnitřní a venkovní jacuzzi, prádelnu a sušárnu, žehlírnu.

Nábytek na míru, dřevěné podlahy, perské koberce, vnitřní a venkovní mramorové prvky, venkovní dlažby a sokly domu z velkoformátového pískovce, žulové parapety a prahy, vitráže, klimatizace, tepelná čerpadla, voda přes změkčovač vody (voda má dle rozboru lepší parametry než voda značky Vittel), zabezpečovací a kamerový systém, po celém domě nové televize, další technické místnosti a vybavení např. shoz na prádlo, LED osvětlení, ozvučení celého domu. Kompletní technické vybavení mimo jiné zahrnuje náhradní sekačku, křovinořez, sněžnou frézu, elektrocentrálu pro případ výpadku elektrického proudu. Budova získala energetický štítek B.

Venkovní relaxační zóna poskytuje sezení a zahradní kuchyni v provedení dřevo - kámen ve stylu koliba. Příslušenství čítá toaletu vč. bidetu a pisoáru i zahradní domek. Venkovní dřevěné sezení s lehátkem a houpačkou nabízí další příjemný komfort. Pro nejmenší je na pozemku dětské hřiště. Zahrada je osazena automatickým zavlažovacím a sekacím systémem a je celá osvětlená. Na pozemku je vlastní studna. Nemovitost má 6 garážových stání (vč. zabudované zdvižné plošiny).

Obec Panenské Břežany nabízí velmi rychlou dopravní dostupnost do centra hlavního města Prahy (14 km), na metro i letiště, v obci je i základní a mateřská škola, obchod. V blízkosti je řada velkých obchodů včetně nákupních a zábavních center. Jedná se o klidnou lokalitu s řadou možností pro relaxační i sportovní vyžití.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5242

Cena

na vyžádání

Adresa

Panenské Břežany, Praha-východ, Středočeský kraj

Druh

Domy

Kategorie

Rodinný

Užitná plocha

1 341 m2

Všechny parametry