Prodej

Prodej exkluzivní vily 7+1/T, 598 m2, poz. 1197 m2, Praha 4 - Braník

598 m2 Mezivrší, Praha 4 - Braník 49 980 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme prodej exkluzivní čtyřpodlažní podsklepené vily s terasou a zimní zahradou, obklopené prostornou zahradou s altánem. Vila byla postavena v roce 2008 podle individuální architektonické studie, pro majitele osobně (postupně dokončeno 2012). Vila se nachází v klidné části oblíbené městské čtvrti Praha 4 - Braník.

Dům má dispozici 7+1 ve čtyřech nadzemních podlažích a užitnou plochu 550 m2 (včetně krásné obytné zimní zahrady) + terasa 48 m2 ve 2. NP. Celé 1. NP slouží jako luxusní relaxační zóna se saunou, krbem, vířivkou a posilovnou. Ostatní patra jsou obytná a korunuje je velkorysá pracovna v podkroví (Výška stropů 4,5m). Na zahradě je pak v horní části dřevěný zahradní altán s kuchyní a výhledem do okolí. Pozemek je svažitý a čítá 1.197 m2, je automaticky uměle zavlažován a zahrada s keři a rostlinami je navržena tak, aby vyžadovala co nejmenší úsilí k její údržbě. U vily je také prostorná garáž 38 m2 pro dva vozy a přiléhá k ní sklad 21 m2. Vila má masivní betonové základy. Horní patra jsou vystavěná z pálených cihel ; střecha je zateplená, 40 cm přírodní vata. Výška stropů 3 - 3,30 m, v podkroví 4,5 m do krovů. Výhledy z většiny oken domu vedou do pěstěné zahrady a do okolí až na druhou stranu Vltavy, na Barrandov.

Vila má vysoký standard stavby i vybavení. Betonové základy, mohutné opěrné zdi domu i zahrady, radonová izolace. Veškeré interiéry individuálně, z dubového masivu na míru. Je zde relax. zóna, krby, sauna, dubový nábytek, velkoplošná knihovna v podkroví. Dubová eurookna z masivu, izolační dvojskla. Dubový masiv také: podlahy, schody, dveře, zárubně, vest. skříně. Italská velkoformátová dlažba, italská a španělská keramika – v dekoru mramor. Vytápění: plynová kotelna, kotel Junkers, podlahové vytápění pod dlažbami, radiátory s designovým krytím z masivu; 4 okruhy podlahového vytápění se samostatnou regulací – 4 čidla. Dům má zimní zahradu se vstupem na terasu a do pěstěné, již. orientované zahrady s dřevěným altánem, venkovní zahradní schody z betonu s obkladem z mrazuvzdorné keramiky, protiskluz. Zahrada osazena okrasnými dřevinami; automatické zavlažování. V domě je španělské osvětlení na míru, krby: na dřevo (obývací hala) a elektrický (relaxační zóna). Na stěnách italské kvalitní tapety, štuky v dekoru travertinu (stěna, strop, dekorační prvky). Dům je zabezpečen zabezpečovacím zařízením Jablotron napojeným na PCO.
Další informace rádi poskytneme v naší kanceláři.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4405

Cena

49 980 000 Kč Cena k jednání

Adresa

Mezivrší, Praha 4 - Braník

Druh

Domy

Kategorie

Rodinný

Užitná plocha

598 m2

Všechny parametry