Prodej

Prodej exkluzivní vily 7+1/T, 598 m2, poz. 1197 m2, Praha 4 - Braník

598 m2 Praha 4 - Braník na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme prodej exkluzivní čtyřpodlažní podsklepené vily s terasou a zimní zahradou, obklopené prostornou zahradou s altánem. Vila byla postavena v roce 2008 podle individuální architektonické studie, pro majitele osobně (postupně dokončeno 2012). Vila se nachází v klidné části oblíbené městské čtvrti Praha 4 - Braník.

Dům má dispozici 7+1, užitnou plochu 550 m2 + terasa 48 m2. Na zahradě je dřevěný zahradní altán s krásným výhledem do okolí. Pozemek 1.197 m2. U vily je prostorná garáž 38 m2 a navíc samostatný sklad 21 m2. Vila má masivní betonové základy. Horní 3 patra jsou zděná - cihlová; střecha je zateplená, 40 cm přírodní vata. Výška stropů 3 - 3,30 m, v podkroví 4,5 m do krovů. Výhledy téměř ze všech oken domu jsou do pěstěné zahrady.

Vila má vysoký standard stavby i vybavení. Betonové základy, mohutné opěrné zdi domu i zahrady, radonová izolace. Veškeré interiéry individuálně, z dubového masivu na míru. Je zde relax. zóna, krby, sauna, dubový nábytek, velkoplošná knihovna v podkroví. Dubová eurookna z masivu, izolační dvojskla. Dubový masiv také: podlahy, schody, dveře, zárubně, vest. skříně. Italská velkoformátová dlažba, italská a španělská keramika – v dekoru mramor. Vytápění: plynová kotelna, kotel Junkers, podlahové vytápění pod dlažbami, radiátory s designovým krytím z masivu; 4 okruhy podlahového vytápění se samostatnou regulací – 4 čidla. Dům má zimní zahradu se vstupem na terasu a do pěstěné, již. orientované zahrady s dřevěným altánem, venkovní zahradní schody z betonu s obkladem z mrazuvzdorné keramiky, protiskluz. Zahrada osazena okrasnými dřevinami; automatické zavlažování. V domě je španělské osvětlení na míru, krby: na dřevo (obývací hala) a elektrický (relaxační zóna). Na stěnách italské kvalitní tapety, štuky v dekoru travertinu (stěna, strop, dekorační prvky).

1. NP (z poloviny zapuštěné): fitness s relaxační zónou, krb, finská sauna, vířivka Whirlpool, masážní sprch. kout Hans Grohe. Kotelna, prádelna, sklad potravin, sklep, špajz 2x mrazák, lednice (regulované vytápění – temperace)

2. NP: vchod do domu, prostorná a prosluněná hala, uvítací salónek. Obývací hala s krbem, zimní zahrada + výstup na zahradu. Samostatná kuchyně s jídelnou – dubová, stylová a kompletně vybavená vestavěnými spotřebiči (2x lednice Liebherr, mikrovlnná trouba, el. trouba a myčka Bosch, sklokeram. deska, odsávání. Kinosál.

3. NP klidové: dětský pokoj s vlastní koupelnou, dětská pracovna (možno zřídit další plnohodnotný dětský pokoj), rodičovská ložnice s vlastní koupelnou a šatnou s okny do zahrady: velká vana, sprcha, designové vybavení Hans Grohe, keramika Laufen a Duravit. Výstup na slunečnou terasu 5x5m (dlažba, stylové masivní dřevěné zábradlí).

4.NP podkroví: velkorysá otevřená hala s pracovnou a rozměrnou knihovnou, herna. Dubové interiérové vybavení na míru, vysoký strop (4,5 m), skvělá izolace (energ. třída B).

Garáž (38 m2) pro 2 velké vozy–vjezd z ulice + sklad 21 m2.

Zabezpečovací zařízení Jablotron napojené na PCO.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4405

Cena

na vyžádání

Adresa

Praha 4 - Braník

Druh

Domy

Kategorie

Rodinný

Užitná plocha

598 m2

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím