Prodej

Prodej rodinného domu v rezidenčním projektu Na Hutmance, 204 m2, poz. 156 m2, Praha 5 - Jinonice

204 m2 Na Hutmance, Praha 5 22 950 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme prodej rodinného domu ve vilové čtvrti na dosah přírody v rezidenčním projektu Na Hutmance. Jedna se o poslední nabízený dům.

Dům o užité ploše 204 m2 disponuje vlastní zahradou (42 m2) , jedním parkovacím stáním a garáží. V přízemí se nachází obývací prostor s kuchyní, která je vybavena kuchyňskou linkou včetně spotřebičů Bosch. V prvním patře jsou tři ložnice. Poslední patro se dodává jako otevřený prostor a lze jej využít dle potřeb klienta. Prostor disponuje přípravou na další koupelnu nebo kuchyni. Obě strany domu nabízí rovněž terasy (14 a 15 m2) pro chvíle oddychu.

Standardy domu tvoří dřevěné podlahy, venkovní žaluzie, obklady, dlažby a zařizovací předměty Villeroy Boch a příprava na klimatizaci. Nemovitost má možnost přípravy pro chytrou domácnost. Dům se prodává včetně nájemce, a to s platnou nájemní smlouvou která je v současné době uzavřena do března 2022, avšak se záměrem ji dále prodloužit. Aktuální výše nájemného je 50000 Kč bez poplatků.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost (školka, klinika dr. Koláře, obchody, pošta). V místě je dobrá dopravní dostupnost (metro Jinonice) a v okolí se nachazí park Waltrovka, Vidoule, nedaleko se nachází i Prokopského údolí.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5798

Cena

22 950 000 Kč

Adresa

Na Hutmance, Praha 5

Druh

Domy

Kategorie

Rodinný

Užitná plocha

204 m2

Všechny parametry