Prodej

Prodej vily 7+1/T, 440 m2, na poz. 832 m2, Praha 6 - Břevnov

490 m2 Kopeckého, Praha 6 - Břevnov Prodáno

O nemovitosti

Prodáváme mimořádnou, velkoryse řešenou rodinnou vilu ve velmi klidné části Břevnova pouze pár metrů od rozsáhlého parku Ladronka. Lokalita na pomezí Břevnova a Motola je velmi atraktivní svojí polohou a skvělou dopravní i pěší dostupností do centra Prahy i do přírody. Toto místo je jedním z nejvíce vyhledávaných pro rezidenční bydlení. Poskytuje dostatek soukromí, prostoru a klidu.

Součástí třípodlažní vily a zahrady je bazén (64,5 m2), dvojgaráž (30,7 m2) spojená přímo s domem a krásná vzrostlá zahrada parkového charakteru, která díky kultivované úpravě a dekorativním dřevinám působí velmi rozlehle. Vnitřní parkování, terasa a zastřešené místo pro grilování s rodinou a přáteli – všechny prostory na sebe plynule a účelně navazují.

V přízemí se vchází do obývací části skrze zádveří a halu (10,7 m2), obývací prostor je spojen s jídelnou (64,5 m2), a umožňuje přímý vstup na venkovní terasu propojenou se zahradou. Dvojkřídlé dveře oddělují moderní a funkčně řešenou kuchyni (25,8 m2), která je vybavena spotřebiči Gaggenau a Siemens. Příjemný odpočinek si užijete v relaxační části domu – sauně, ochlazovně a u bazénu, který je vybaven protiproudem. V přízemí se také nachází spíž, toaleta a sprcha. Po krásně řešených schodech vedoucích přímo z obývací části vystoupáte do druhého patra, kde se nachází pracovna, resp. pánský salon (30,2 m2), pokoj pro hosty (10,6 m2) s koupelnou, ložnice s balkónem (29,3 m2) a hlavní koupelna (13,3 m2) s podlahovým vytápěním, také šatna, prádelna a lodžie. Třetí patro má dva pokoje (24,7 m2 a 30,1 m2), koupelnu a prostornou halu (48,8 m2), která se v současné chvíli využívá pro fitness účely.

Nemovitost se nachází jen pár kroků od rozlehlého parku Ladronka, okolí poskytuje rezidentům veškeré možnosti občanského, kulturního a sportovního vyžití. V pěším dosahu MHD, tramvaje a autobusy na Smíchov a do Dejvic, do centra Prahy i na mezinárodní letiště. Procházkou nedaleko od Pražského hradu, Malé Strany, Petřína. Kompletní občanská vybavenost – školy, školky české i mezinárodní (v blízkosti se nachází i soukromá mateřská školka a s areálem sousedí také menší hřiště), obchody, muzea, restaurace, ordinace lékařů, lékárny a polikliniky.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5040

Cena

Prodáno

Druh

Kategorie

Užitná plocha

490 m2

Všechny parametry