Prodej

Prodej jedinečné venkovské usedlosti, Roudnice nad Labem

1 093 m2 Račice, Litoměřice, Ústecký kraj Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji jedinečnou usedlost vhodnou jako honosné sídlo, stylové bydlení pro náročné, ale i k podnikání. Objekt se nachází u Roudnice nad Labem u mezinárodního veslařského kanálu 55 km od Prahy. Hlavní i přilehlé 3 budovy jsou zařízeny dobovým nábytkem z konce 19. století ve stylu francouzské Provance - prodej včetně kompletního zařízení.

Užitná plocha 1 093 m2 včetně krytých verand, má 16 místností, 6 ložnic, (maximální kapacita 19 lůžek), 4 koupelny, 2 kuchyně se společenskou místností pro 15 hostů, jeden krb uvnitř a druhý venku. Zahrada o rozloze 3.200 m2 + rybník evokuje francouzský venkov a má podobu přírodního parku se vzrostlými stromy. V areálu zahrady je rotunda (okrouhlá kamenná stavba se šindelovou střechou), dnes slouží jako ložnice pro milence, v budoucnu vhodná třeba jako vinný sklep.

Tento neopakovatelný komplex budov byl pro své historické a romantické prostředí využíván ke svatbám a prezentaci zahraničních firem. Také je každoročně vyhledáván médii k natáčení a reportážím a byl využit v následujících titulech: House, Můj dům, Residence, Styl, Receptář Prima nápadů, Elixír, Glanc, Bazar, Střecha, Koupelny atd.

Pro více informací se neváhejte obrátit na naší realitní kancelář.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4185

Cena

Prodáno

Druh

Kategorie

Užitná plocha

1 093 m2

Všechny parametry