Prodej

Prodej 27 exkluzivních vil v projektu Serenity Luxury Villas, Tenerife

300 m2 Costa Adeje, Tenerife, Španělsko 37 742 500 Kč

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji 27 luxusních vil o dispozicích 3+1 až 5+1 s výhledy přímo na Atlantský oceán v projektu Serenity Luxury Villas, který se nachází na jižním cípu ostrova Tenerife.

Každá vila se může pyšnit třemi podlažími, zastavěnou plochou cca 300 m2, pozemkem o rozloze cca 500 m2, dvěma parkovacími místy v garáži, prostornými terasami a vyhřívaným bazénem. V suterénu jsou dvě až tři multifunkční místnosti (tělocvična, kancelář, kino, relaxační rodinný pokoj, herna). Na dalších podlažích jsou ložnice, celkem čtyři vybavené koupelny, walk-in šatna, kompletně vybavená kuchyně spotřebiči značky Bosch, prádelna, technická místnost a sklad. Vily jsou vybaveny zabudovaným LED osvětlením, klimatizací, bezpečnostním alarmem, detektorem kouře v kuchyni, záplavovým detektorem v místnostech jako jsou koupelny, wi-fi systémem, videotelefonem a výtahem.

Lze využívat Serenity Diamond servisní služby, která se postará o údržbu domu, domácí práce i o doplňování zásob.

Lokalita pobřeží jihozápadní části ostrova Tenerife nabízí vyžití i pro ty nejnáročnější klienty. Umístění projektu poskytuje velmi snadnou dostupnost po okolí. Nachází se zde spousta butiků a restaurací, zlaté písčité pláže, ideální prostředí pro vodní sporty, vodní park Siam Park s množstvím atrakcí, golfové hřiště či turistické stezky v Národním parku Teide.

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5903

Cena

37 742 500 Kč

Adresa

Costa Adeje, Tenerife, Španělsko

Druh

Domy

Kategorie

Vila

Užitná plocha

300 m2

Všechny parametry