Prodej

Prodej vícegeneračního domu s atriem, 450 m2, na poz. 867 m2, Zbuzany, Praha-západ

450 m2 Chotečská, Zbuzany, Praha-západ, Středočeský kraj 33 600 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji velkoryse řešený vícegenerační dům s atriem, který stojí na pozemku o velikosti 867 m2 v obci Zbuzany na Praze-západ, přímo na návsi, proti Obecnímu úřadu na rohové parcele. Pozemek dokola ohraničují zdi domu a vytvářejí tak uzavřený soukromý prostor, v jehož centru je zahrada o ploše 287 m2. Stavba se skládá z obytného domu, vedlejšího hostovského domu, uzavřené dvojgaráže, vjezdu – přístřešku, prostoru pro BBQ a letní kuchyně, bazénu a dílny.

Patrový, částečně podsklepený dům byl postaven v roce 2004, stojí na zastavěné ploše 220 m2 a disponuje užitnou plochou 450 m2. V přízemí je obývací pokoj s pracovním koutem, krbem a kuchyní, dále je zde šatna, pracovna, sauna, koupelna, toaleta a komora. V prvním patře je hlavní ložnice s koupelnou, šatna, dvě menší ložnice se společnou koupelnou a terasa. Většinu podlah v interiérech pokrývají dřevěné parkety, v chodbách a částečně v kuchyni je použita dlažba. Dřevěná jsou také obložení vnitřních částí domu.

Dům pro hosty má na každém patře dvě místnosti o velikosti 18 m2, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu. Bazén je propojen s hlavním domem a saunou, přičemž nebyl nikdy využíván a je připraven pro dokončení. Dvojgaráž má vstup z ulice a je propojena s hostovským domem i dvorem. Prostor BBQ a letní kuchyně jsou vydlážděné a je zde zavedená voda.

Z původní zástavby zůstala pouze část obvodové vnější stěny, vše ostatní bylo postaveno nově. Celý dům je cihlový, přičemž pálené okrasné cihly vytvářejí velkou část vnější dekorace. Horní patro je obloženo dřevem, podlahy pokrývají parkety a dlažba. Vytápění domu je řešeno ústředním topením s plynovým kotlem, ohřívání vody přes boilery, příprava na veřejnou kanalizaci (betonová jímka 12,96 m2 s vývodem mimo dům). Před domem část pozemku patří k nemovitosti, je zde parkoviště pro čtyři vozy.

Dům vyžaduje rekonstrukci oken, terasy na domě a zprovoznění bazénu. Od kolaudace v roce 2005 se provádí ročně běžná údržba. Zvenčí dům působí velmi skromně, při vstupu se teprve otevírá jeho prostor a úžasný potenciál.

V obci Zbuzany je veškerá občanská vybavenost, školka, obchod s potravinami, zeleninou, cukrárna, vinárna, sportoviště, hospoda a dům služeb. Snadná a rychlá dostupnost po Pražském okruhu mezi Barrandovem a sjezdem na Plzeň. Spojení s centrem Prahy městským autobusem č. 352, zastávka se nachází 80 m od domu. Spojení vlakem do Prahy je 500 m od domu.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N6007

Cena

33 600 000 Kč

Adresa

Chotečská, Zbuzany, Praha-západ, Středočeský kraj

Druh

Domy

Kategorie

Vila

Užitná plocha

450 m2

Všechny parametry