Prodej

Prodej firemního sídla 7+1/T, 598 m2, poz. 1197 m2, Praha 4 - Braník

598 m2 Mezivrší, Praha 4 - Braník 49 980 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme prodej exkluzivní čtyřpodlažní podsklepené vily s terasou, zimní zahradou a svažitou jižní zahradou s altánem. Pozemek má celkovou rozlohu 1.197 m2. Vila byla postavena v roce 2008 podle individuální architektonické studie pro stávajícího majitele. Nachází se v klidné části městské čtvrti Praha 4 - Braník a díky svým dispozicím a širokému technickému, skladovému i relaxačnímu zázemí lze využít jako sídlo firmy.

Dispozice nabízí sedm místností, z nichž jedna exkluzivní zaujímá celé horní zvýšené podkroví (výška 4,5 m), dále společenská místnost s kuchyní a zimní zahradou. Celková užitná plocha činí 550 m2 a ve 2. NP je navíc terasa o rozloze 48 m2, vhodná k jednáním i odpočinku, orientovaná do zahrady. Celé 1.NP slouží jako relax a fitness zóna s vířivkou, saunou, odpočinkovou místností s krbem a posilovnou. Další patra jsou obytná, s kuchyní, pokoji, zimní zahradou a velkolepou pracovnou. Na jižně orientované zahradě vyžadující minimální údržbu stojí v zadní části dřevěný altán s kuchyňkou a výhledem do okolí. U vily je dále prostorná garáž (38 m2) pro dva vozy a samostatný sklad 21 m2. Nemovitost má masivní betonové základy. Horní patra jsou zděná - cihlová; střecha je zateplená přírodní vatou (40 cm). Výška stropů 3 - 3,30 m, v podkroví 4,5 m do krovů. Téměř všechny výhledy směrují do pěstěné zahrady, ostatní pak do ulice.

Vila má kvalitní stavební i interiérové standardy, je vybavena nábytkem vyrobeným na míru z italského dubu, má betonové základy, mohutné opěrné zdi pro dům i zahradu, je zde radonová izolace. Okna - dubová, izolační dvojskla. Podlahy, schody, dveře, zárubně, vest. skříně – dubový masiv. V koupelnách je italská velkoformátová dlažba a italská a španělská keramika – v dekoru mramor. Vytápění: plynová kotelna, kotel Junkers – teplo rozváděno podlahovým vytápěním pod dlažbami + radiátory s designovým krytím z masivu v obytných místnostech; čtyři okruhy podlahového vytápění se samostatnou regulací – čtyři čidla. Zahradní schody z betonu s obkladem z mrazuvzdorné keramiky, protiskluz. Zahrada osazena okrasnými dřevinami s automatickým zavlažováním. V domě je španělské osvětlení na míru a 2 krby: na dřevo (obývací hala) a elektrický (relaxační zóna). Na stěnách italské kvalitní tapety, štuky v dekoru travertinu (stěna, strop, dekorační prvky). Zabezpečovací zařízení Jablotron napojené na PCO.

Bližší informace rádi poskytneme v naší kanceláři.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5902

Cena

49 980 000 Kč Cena k jednání

Adresa

Mezivrší, Praha 4 - Braník

Druh

Kanceláře

Užitná plocha

598 m2

Parkování

Ano

Všechny parametry