Prodej

Prodej vodárenské věže jako sídlo firmy, 814 m2, s komerčními prostory a garáží ve stavu shell & core, poz. 1268 m2, Praha 8 - Libeň

814 m2 Davídkova, Praha 8 na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji pražskou technickou památku, ojedinělou stavbu vodárenské věže v Praze – Libni z roku 1904 přestavěnou na unikátní mezonetový prostor 3+kk o velikosti 223 m2. Prostor se nachází v nově postaveném tamburu věže. Panoramatický výhled 360° skýtá pohled na celou Prahu. Věž stojí na pozemku o rozloze 1.268 m2.

Na pozemku je též vybudováno podzemní centrum s přímým venkovním osvětlením o užitné ploše 433 m2 a garáž o velikosti 158 m2 pro 8 vozů. Garáž disponuje třemi samostatnými vjezdy. V jižní části garážového objektu je vybudované zázemí pro ostrahu s přímým vstupem z ulice do podzemního centra.
Věž, centrum i garáž jsou ve stavu shell and core. Současný vlastník budoval toto sídlo pro soukromé účely k bydlení a sportovnímu využití. Vzhledem k tomu, že celá nemovitost je v interiérové části v hrubé stavbě, je možno změnit charakter využití prostor na komerční účely, a vybudovat tak výjimečné zázemí pro sídlo firmy.

Jedná se o velmi specifickou exkluzivní nemovitost, která bude pro nového majitele neopakovatelnou výzvou. Precizně připravená hrubá stavba nabízí unikátní designové ztvárnění.

V blízkosti je kompletní občanská vybavenost. Ve vzdálenosti cca 400 m je stanice metra C – Ládví a zastávky tramvají. Přímo u pozemku je zastávka autobusu.

O Vodárenské věži si můžete přečíst i v našem magazínu Life Style: https://www.luxent.cz/atypicke-sidlo-i-luxusni-rezidence/life-and-style/

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N4523

Cena

na vyžádání

Užitná plocha

814 m2

Parkování

Ano

Všechny parametry