Prodej

Prodej Hotelu Payer, 2109 m2, Teplice

2 109 m2 U Hadích lázní, Teplice, Ústecký kraj 39 000 000 Kč

O nemovitosti

Nabízíme k prodeji Hotel Payer v Teplicích, nejstarším lázeňském městě České republiky. Ono město, kterému se dříve přezdívalo Malá Paříž, leží mezi Krušnými horami a Českým středohořím.

Hotel má 36 pokojů (5 jednolůžkových, 30 dvoulůžkových) a je rozdělen na dvě budovy. Payer I disponuje 26 pokoji, Payer II. má k dispozici 9 pokojů s možností rozšíření kapacit na třetím a čtvrtém patře. Hotelová část Payer II byla dokoupena před 15 lety a následně prošla rekonstrukcí, v současnosti jsou vybudované základy pro výtah. Interiér budovy byl navržen Barborou Škorpilovou. V hotelu je restaurace s kapacitou 40 osob, zahradní terasa, konferenční místnost, soukromé parkoviště. Všechny pokoje jsou klimatizované a jsou vybavené TV SAT s plochou obrazovkou. Na každém patře je rovněž technické zázemí jako úklidová místnost a sklad. Celý hotel má svou datovou síť a WI-FI. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Hotel je vhodný jako investice a zejména část Payer II., který je nedokončený a tak nabízí různé možnosti pro využití v kombinaci komerčního s rezidenčním bydlení. Část Payer II. jde rovněž po dohodě zakoupit samostatně.
Celý hotel se prodává jako akciová společnost.

Hotel Payer je situován přímo naproti malebnému parku v docházkové vzdálenosti od proslulých lázní a samotného centra města. Tato lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, restaurace, kavárny i obchody.
Město nabízí mnoho historických památek, termální prameny a zejména pramen Pravřídla. Ty byly v Teplicích objeveny roku 762. Díky tomu se město může pyšnit proslulým lazebnictvím, léčí se zde v první řadě nemoci pohybového ústrojí a nervová onemocnění. Všechny lázeňské budovy jsou v docházkové vzdálenosti hotelu.

Hotel se nachází 90 km od Prahy, 77 km od Drážďan.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5500

Cena

39 000 000 Kč

Adresa

U Hadích lázní, Teplice, Ústecký kraj

Druh

Ubytování

Užitná plocha

2 109 m2

Parkování

10

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím