Prodej

Prodej jezdeckého areálu, 2048 m2, poz. 19618 m2, Koleč

2 048 m2 Koleč, Kladno, Středočeský kraj na vyžádání

O nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji jezdecký areál ve vlastnictví rodinné firmy v obci Koleč. Jedná se o nemovitost, která byla vybudovaná v roce 2011.

Hlavní objekt v přízemí zahrnuje stáj s 15 boxy pro koně, na které navazují paddocky. Každý box má automatickou napáječku a žlab. Podlaha boxu je vyložena gumovými čtverci. Dále je tu mycí box se soláriem, dvě sedlovny, přípravna krmiv, sklad krmiv a podestýlky, technická komora, prádelna, dvě toalety, z nichž jedna je bezbariérová. Největší část přízemní zabírá krytá hala o rozměru 20x40 m. Podlahu haly tvoří křemičitý písek s geotextílií. Do haly je přivedena voda sloužící ke kropení povrchu a je vybavena ozvučením a zázemím pro trenéra, případně i publikum.

První patro objektu zahrnuje klubovnu s barem a kuchyňkou. Odtud jsou příjemné výhledy, jak do kryté haly, tak na venkovní plochy. Dále jsou tu šatny se sprchami, toalety, kancelář a sklady. Součástí patra je i byt správce, 2+kk o velikosti 35 m2 s terasou o velikosti 9 m2. Skládá se z obytné kuchyně, ložnice, koupelny s toaletou a malé předsíně. Pro komfortní a nízkonákladový provoz objektu je k vytápění vybudováno čerpadlo (vzduch – voda). V případě velmi špatných klimatických podmínek je v kotelně osazen záložní plynový kotel. Objekt je napojen na vodovodní řad, z něhož se užívá voda pro jezdce a personál. Na pozemku jsou dvě study. Tato voda je určena pro koně a na zavlažování areálu.

Jezdecký areál zahrnuje též venkovní jízdárnu o velikosti 20x60 m, která je vybavena ozvučením a osvětlením. Dále je zde krytý kolotoč pro koně a travnaté výběhy. Součástí prodeje je i kompletní vybavení areálu. Nejen stavba samotná, ale i celkový provoz a péče o koně splňuje vysoké nároky pro všechny, kdo jízdárnu využívají. Areál je zaměřen především na drezuru koní, ve výbavě je i skokový materiál.

Jízdárna plynule navazuje na okolní přírodu. Samotný areál stojí vedle barokního zámku. Velmi oblíbené jsou vyjížďky po okolí, které jsou Pražany velmi vyhledávané. Například hrad Okoř je odtud jen 7 km. Praha je vzdálena vozem cca 20 minut. V Kolči a okolí je veškerá občanská vybavenost, pošta, menší obchody, restaurace.

Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5750

Cena

na vyžádání

Adresa

Koleč, Kladno, Středočeský kraj

Druh

Zemědělský

Užitná plocha

2 048 m2

Parkování

10

Všechny parametry

Používáním těchto stránek souhlasíte s užitím souborů cookies.

Rozumím