Prodej krásných velkých pozemků v čisté přírodě Berounska – Chrustenice u Loděnice


O projektu

Nabízíme možnost koupit si jeden z krásných 33 rozlehlých pozemků určených pro stavbu rodinného domu o výměrách od 1000 do 1740 m2 v rámci projektu realizovaného ve spolupráci s vynikajícími českými architekty v nádherné krajině malebných kopců, luk a vodních toků krajiny Berounska. Lokalita je vzdálena pouhých 15 minut od hranice Prahy. Poloha pozemků je koncipována tak, aby umožnila co nejlepší umístění a polohu pro stavbu vysněného domu, a nespornou výhodou je možnost výběru typu a velikosti jednotlivých parcel. Tento citlivě pojatý moderní projekt, který je situován v intimním zákoutí na okraji obce Chrustenice navazuje na oblast stávajících rodinných domů, přičemž ze tří stran je bezprostředně chráněn přírodními hranicemi. Budoucí obyvatelé se tedy mohou těšit větší míře soukromí s jistotou, že v jejich sousedství nebude dále probíhat žádná výstavba.

 Kombinace klidného bydlení v přírodě s rychlou a kvalitní dostupností do hlavního města Prahy činí tuto lokalitu vyjímečnou a to také díky kompletní občanské vybavenosti v nedalekém městě Beroun, který dále nabízí zázemí i pro vzdělávání vašich dětí a pro další vyžití rodiny, a je tak případnou alternativou či doplněním k dojíždění za vymoženostmi života v hlavním městě.

V samotné obci Chrustenice se nachází mateřská škola, přírodní bazén, restaurace, kynologický klub, sportoviště a taktéž Železnorudný důl Chrustenice s unikátní sbírkou exponátů připomínajících slavnou dobu hornictví a lomařství v této oblasti. Celá oblast je vyhledávanou lokalitou zejména pro rodinné výlety s dětmi a stále více i místem zdravého bydlení v přírodním sousedství Křivoklátska a Karlštejnska. Nově vznikající aglomerace představuje individuálně laděné uskupení originálních domů, jejichž soukromí je podtrženo nejen velikostí pozemků, ale i členitostí přírodního terénu. Každý si může vybrat svému srdci blízký charakter svého příštího domova ve znamení přírodního bydlení.

Nabízíme pozemky ve čtyřech dílčích oblastech v projektu – dle výhledu, charakteru okolní přírody a svažitosti.
Přijeďte se podívat, vyberte si a domluvte se s předními architekty, jaký bude ten nejlepší dům pro Vás.

Již brzy pro Vás připravujeme další developerské projekty.

Další developerské projekty

obývací pokoj v horách

Připravujeme exkluzivně: Luxusní horské Apartmány Albeřice

Královéhradecký kraj, Horní Maršov, Dolní Albeřice
Prodej
Všechny developerské projekty