byty Tuchoměřice dům

Prodej nových bytů v komorním projektu Kněžívka Tuchoměřice


O projektu

O lokalitě

Představujeme Vám komorní developerský projekt Kněžívka, první bytový dům svého druhu v Tuchoměřicích na Praze-západ.
Právě Kněžívka je nejstarším místem v této obci nedaleko hranice Prahy 6. Historie místa se datuje od r. 1301, i když archeologické nálezy z Tuchoměřic a okolních obcí jsou nesmírně bohaté a potvrzují, že toto území bylo již od pravěku součástí nejhustěji osídlené oblasti Čech. Bylo to zřejmě způsobeno dobrou konfigurací terénu, blízkostí Vltavy a tedy i cest dálkového obchodu. Důležitou roli hrálo také velmi příznivé klima a úrodná půda. Mimo oblast Tuchoměřic mají také Tursko, Libčice, Únětice, Černovičky a téměř všechny ostatní obce v okolí hlubokou a bohatou historii a dokládají přítomnost sídlišť již ve 4. století před naším letopočtem. Potvrzení toho, že místo je přímo předurčené k příjemnému bydlení.

O projektu

Bytový dům je navržen tak, aby splňoval nároky moderního, pohodlného bydlení rodin a jednotlivců. V bytech jsou navržena velká okna, která velkoryse prosvětlují interiéry, vysoké stropy dávají pocit světlosti a vzdušnosti. Velká okna bytů umožnila instalaci balkónů s vysoce kvalitními hliníkovými rámy. Svým objemem, stylem a barvou fasády s opukovou podezdívkou a sedlovou střechou v barvě terakoty harmonizuje s okolní přírodou i sousedními staveními. V okolí postupně vzniká komorní bytová čtvrť s malebným parkem podél potoka.
Dům stojí trochu stranou od hlavní obecní komunikace, její provoz za vzrostlými stromy neruší toto klidné místo v zeleni a staré zástavbě.
V podzemí se nachází garáže a sklepy, v prvním nadzemním podlaží šest bytů typu 1+kk s balkónem a 2+kk s lodžií a v druhém nadzemním podlaží byty 1+kk s balkónem a galerií a 2+kk s lodžií. Každý z bytů je navržen individuálně, ani jeden není identický. Mají odlišná členění a dispozice a jsou vybaveny velmi vkusně ve vyšším standardu.

Výhody bydlení v projektu

Výhodou bydlení v obci Tuchoměřice je nádherná okolní příroda, zajímavá místa a historické památky – hrad Okoř, gotický kostel v Černovičkách s nově odhalenými a restaurovanými středověkými nástěnnými malbami, rotunda z 12. století na Přední Kopanině, také některá místa skrytá a nenápadná, jako třeba uměle vystavěná grotta v polích z poloviny devatenáctého století stojící za okrajovou částí Tuchoměřic, Pazdernou. Takové zajímavosti jsou rozsázeny v celém širokém okolí.

K relaxaci a sportování poslouží jezdecké areály v Tuchoměřicích, na Pazderně a Přední Kopanině, umožňují ustájení koní a základní jezdecký výcvik, také cyklistické a turistické trasy, plavecké bazény na Suchdole v Praze 6, ve Slaném a na Kladně.
Nesporně největší výhodou je bezprostřední blízkost Prahy 6 a výborné dopravní spojení MHD na metro.
Sociální vybavenost v Tuchoměřicích - pošta, restaurace a prodejny, škola a školka, společenský dům. Vše ostatní v okolních obcích, Suchdole, v Bubenči a v Dejvicích.) Možnost větších nákupů v OC Šestka u letiště a v Lidlu v Horoměřicích. V dobré dojezdové vzdálenosti od mezinárodního letiště Václava Havla.

Již brzy pro Vás připravujeme další developerské projekty.
Zakázka Dispozice Patro Obytná plocha Terasa / Balkón Zahrada Cena
KT-1 1+kk Přízemí 52 m2 Ne / 2 m2 Ne PRODÁNO více
KT-2 1+kk Přízemí 44 m2 Ne / 2 m2 Ne PRODÁNO více
KT-3 1+kk Přízemí 35 m2 Ne / 2 m2 Ne PRODÁNO více
KT-4 1+kk Přízemí 30 m2 Ne / 2 m2 Ne PRODÁNO více
KT-5 1+kk Přízemí 37 m2 Ne / 2 m2 Ne PRODÁNO více
KT-6 3+kk Přízemí 82 m2 11 m2 / 2 m2 Ne PRODÁNO více
KT-7 1+kk 1. patro 53 m2 Ne / Ne Ne PRODÁNO více
KT-8 2+kk 1. patro 50 m2 Ne / 2 m2 Ne PRODÁNO více
KT-9 2+kk 1. patro 40 m2 Ne / 43 m2 Ne PRODÁNO více
KT-10 2+kk 1. patro 36 m2 Ne / 2 m2 Ne PRODÁNO více
KT-11 2+kk 1. patro 43 m2 Ne / 2 m2 Ne PRODÁNO více

Další developerské projekty

obývací pokoj v horách

Připravujeme exkluzivně: Luxusní horské Apartmány Albeřice

Královéhradecký kraj, Horní Maršov, Dolní Albeřice
Prodej
Všechny developerské projekty