Prodej

Prodej roubené chalupy 6+kk/T, 238 m2, na poz. 3333 m2, Bedřichov

238 m2 Bedřichov, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj Prodáno

O nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji roubenou chalupu o dispozici 6+kk v Bedřichově u Jablonce nad Nisou, jež je významným střediskem zimních sportů .
Celková plocha pozemku činí 3.333 m2 a užitná plocha roubenky je 238 m2. Jedná se o moderní, ale přesto klasickou stavbu s citlivým a stylovým zpracováním. Zároveň ale splňuje veškeré požadavky luxusního bydlení dnešní doby.

Chalupa je tvořena z jedlového dřeva s dvojitým roubením a meziprostor je vyplněn ovčí vlnou, která je výbornou tepelnou izolací.
Střecha má krytinu z klasických dřevěných šindelů, dvojitá okna jsou dubová, špaletová s výplní z lesního skla se specifickou nazelenalou barvou. V místě, kde není přiznáno roubení, jsou stěny opatřeny hliněnými omítkami. Podlahy v přízemí jsou z cihlové dlažby - pálené půdovky. Krásným dobovým detailem jsou keramické zásuvky a vypínače světel.

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj, jehož dominantou je kachlový krb. Dále je zde kuchyň s jídelnou a krásnými kachlovými kamny, jež dotváří dokonalou atmosféru. Z kuchyně je přímý vstup na zahradu s posezením u pstruhového horského jezírka. Přízemí disponuje pokojem pro hosty, koupelnou s toaletou a technickou místností.

V prvním patře jsou tři samostatné ložnice s možností vybudovat čtvrtou, dále koupelna s vanou a toaletou.

U roubenky je vlastní studna s pitnou vodou, která má parametry kojenecké vody a vydatnost 25 tis. litrů za hodinu. Horské pstruhové jezírko má neustálý průtok horského pramene, který vyvěrá v lese nad chalupou. Vytápění je řešeno automatickým peletkovým kotlem. Objekt je připojen na elektřinu, má vlastní septik, internetové připojení, garáž a sklep.

V Bedřichově je veškerá občanská vybavenost, nachází se v Jizerských horách mezi městy Liberec a Jablonec nad Nisou. Bedřichov je počátečním místem mnohých běžkařských výprav do Jizerských hor, začíná zde i běžecká trať Jizerská magistrála. Bedřichov je populární svým ski areálem, který čítá 7 vleků a sjezdovky o celkové délce 4,5 km.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5616

Cena

Prodáno

Druh

Stav nabídky

Prodáno

Plocha pozemku

3 333 m2

Všechny parametry