Prodej

Prodej rekreačního domu 4+kk/2B, 205 m2, Jižní Čechy

205 m2 Šebířov, Skrýšov, Tábor, Jihočeský kraj Prodáno

O nemovitosti

Prodáváme luxusní rekreační třípodlažní dům vybavený ve vysokém standardu o dispozici 4+kk a užitné ploše 205 m2 se zahradou, na celkové ploše pozemku 576 m2. Nemovitost byla postavena v roce 1994. Umístěna v krásné členité krajině na rozhraní středních a jižních Čech, disponuje veškerým zázemím a umožňuje bezproblémový celoroční pobyt.

V přízemí se nachází jeden velký obývací prostor s otevřenou, individuálně stavěnou zděnou a obloženou kuchyní s dubovými dvířky a policemi, dále je zde koupelna se zděným sprchovým koutem, toaletou a předsíní.
V patře, přístupném po schodišti z přízemního obývacího prostoru, jsou tři ložnice, jedna z nich má přístup na balkon. Po výsuvných půdních schodech je přístup na půdu, která může být případně po úpravách obytně využita.
V nadzemních podlažích jsou na jižní stranu prostorné balkony s výhledem do krajiny.
V suterénním prostoru, přístupném ze zahrady, je infra-sauna, dílna, technologická místnost (bojler, přípojka na pračku), vinotéka.
Na udržované, pěstěné zatravněné, vzrostlé a svažité zahradě je ve spodní části dřevěný originální letní dvojaltán (celkem 25 m2) s kompletní letní kuchyní a grilem, jídelním sezením a přiléhajícím lounge prostorem s pohodlným posezením (značkové ratanové sedačky), instalovány jsou dvě televize a ozvučení.
Dále je na spodní části zahrady velký vytápěný a chlazený zapuštěný laminátový bazén s tepelným čerpadlem nejnovější generace o rozměrech 7,5 x 3,5 x 1,5 m s automatikou na slanou vodu (bez chemie) a s protiproudem, podvodním nasvícením a automatickým čistícím robotem. Okolo bazénu je velký prostor s kvalitní dlažbou a slunečními lehátky.
Horní část zahrady je upravená zelená předzahrada s udržovaným trávníkem a vysázenými keři a stromy. Plot do ulice je zděný.
Dům lze rekolaudovat na objekt trvalého bydlení a je k tomu plně uzpůsoben.

Nemovitost se nachází mezi Vlašimí (střední Čechy) a Mladou Vožicí (jižní Čechy), poblíž hory Blaník v oblasti čistého, malebného a lesnatého Podblanicka a Toulavy, s krásným výhledem do okolní krajiny. Objekt se nachází na vyvýšeném návrší na klidném okraji malé vsi poblíž lesa mimo hlavní komunikace. Dojezdová vzdálenost z Prahy 70 km, časově 55-60 minut autem.
Infrastruktura v blízkém okolí: hospoda 1 km, obchodní dům, supermarket, lékárna, obchody, pošta, několik restaurací, bankomaty, čerpací stanice vše 5 km. Přímé autobusové spojení na stanici Praha Roztyly 2 x denně.

Parametry nemovitosti

Číslo zakázky

N5605

Cena

Prodáno

Druh

Stav nabídky

Prodáno

Plocha pozemku

576 m2

Všechny parametry